Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a kedvenc animétek?

Mi a kedvenc animétek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert komolyan mondom, én még csak egy top listát se tudnék összeállítani annyira szeretem mindet :))

2013. márc. 15. 23:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
nekem is az összes a kedvencem de ha kéne akkor a sword art online, elfen lied , chobits (nem tudok választani)
2013. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En imadom az animeket es nem nayon nehez oket rengsorolni ha harcosra gondolsz akk nekem a toppok a 1naruto shippuuden(rengetegen mondjak h sablon de szentem nem ez a csucs emiatt kezdtem animeket nezni inkabb akk a tobbi az a szememben;p ) es a tobbi utana ::: es amit meg imadok a fairy tail (annyira jo a hangulata az amikor megmutatjak milyenek is ok;) ) d gray man (nagyon tetszett szerintem egy eredeti anime) death note (aaaa annyira izgalmas ne is beszeljunk rola eleg depis de imadom) fullmetal alchemist broterhood (nagyon nagyon jo a tortenet vicces es eses aaa imadom:D ) soul eater( nagyon jo) inuyasha (kicsit regebbi de imadom) eddig ezek a kedvenceim;p (shounenbol) de persze ezeken kivol rengeteget imadok meg de akk sose lenne vege;p SZERELMESbol kedvencet nem tudok de amiket nagyon szeretek::: lovely complex ,kaichou wa maid sama ,special A ,kimi ni todoke(nem tudom mindeki azt mondja ra h wao de ezert szentem egyaltalan bem kiemelkedo de azert kedvenc;p ), toradora ,vampire night ,+ guilty rezsek most ezek jutottak eszembe... Egyszer ossze kene irnom oket mert neha kimennek a fejembol es mire elkuldom az uzit eszembe jut de annyi biztos ezeket imadom ha kihagytam valamit ...;p : TI IS IRJATOK:Ddddd
2013. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát konkrét kedvencet én sem tudok mondani, maximum amik a legjobban tetszettek az eddig látottak közül.


One Piece

Inuyasha

Death Note

Hunter x Hunter

Gintama

Fma:Bortherhood

Claymore

Code geass

Basilisk

2013. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Betty-Detty ***** válasza:

Háát,nehéz a választás,de a legkedvencebb az az Inuyasha,ez volt az első animém,és ennek köszönhetően kezdtem egyre több hasonló témájú animét nézni.

Azután a Karin,ezt is nagyon imádom

Sakurasou no Pet na Kanojo,aranyos és vicces,szeretem!!

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Vampire Knight

Toradora

Tonari no Kaibitsu-kun

Kaichou wa Maid-sama

Special A

Hiiro no Kakera

Sankarea

Fruits Basket

Inu x Boku SS

Itazura na Kiss

Kami-sama Hajimemashita

Clannad

Dance In The Vampire Bund

ef-A Tale Of Memories

Fortune Arterial: Akai Yakusoku

Goshuushou-sama Ninomiya-kun

Akane-Iro ni Somaru Saka

Another

Angel Beats

Chihayafuru

Lehet, hogy a sorrend nem a legpontosabb,de az tuti,hogy az Inuyasha,a Karin és a Sakurasou no Pet na Kanojo első helyen állnak nálam :)

2013. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Death Note

Naruto Shippuuden

Kuroshitsuji

Kuruko No Basket

2013. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azok közül amiket láttam a legjobbak:

Naruto/Naruto Shippuuden

Fairy Tail

Soul Eater

Death Note

Lovely Complex

Black Rock Shooter :)

2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Code Geass

Angel Beats!

Ano Hana

Mirai Nikki (TV)

Panty & Stocking with Garterbelt

TTGL

Shiki

Claymore

One Piece

2013. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tokyo Mew Mew (IMÁDOM) :D xD

Nana (IMÁDOM) ^^ *-*

Lovely Complex

Mahou Shoujo Madoka Magica :D

2013. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2013. márc. 17. 19:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Inuyasha
2013. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!