Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a kedvenc Animetek?

Nektek mi a kedvenc Animetek?

Figyelt kérdés
Nekem a Sword Art Online, mert egyszerűen zseniális. Minden van benne, akció, szerelem, kaland, nyomozás és Kirito olyan helyes :) Remélem örökre együtt maradnak Asunaval.

2012. okt. 14. 16:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

Nah már megint az unalmas sao -.-

Code Geass , messze jobb nála , az a kedvencem a Gintamával együtt.

2012. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy amiért tetszik neked nekem pont azért nem tetszik.

Egy halálos mmorpgbe ne legyen már szerelem meg nyomozás .. tök jó hogy keverik a műfajokat csak ne ilyen gyengén tennék , a drámai rész kb 0 volt a harcok bénák , a főszereplő nagyon buta(finoman fogalmazva) , kb mint 1 skizofrén aki nem tudja eldönteni hogy jobbra vagy balra haladjon ..

Amúgy tök örülök hogy tetszik neked , nálam most 3/10en áll azt majd meglátjuk a végén mi lessz.

2012. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pedig jó hogy keverik, egy halálos játékban is lehet szerelem. Ebben vannak a legjobb harcok, Kirito meg nem hülye, hanem nagyon okos. Én tudom, hogy sosem lesz még egy ilyen anime, ami ennyire fogsz tetszeni.
2012. okt. 14. 16:20
 4/23 anonim ***** válasza:

Akkor te még nemláttál igazán jó animét , unalmas lehet neked :D xD


Persze léehet szerelem , végülis a mirai nikki is ilyen volt , sak ott nemvoltk virtuális világba bezárva , gáz hogy "nyaralnak" egy mmoban , ha nem lennék mmo player még azt mondanám oké , de ugyan.

Legjob harcok ?:D Ne idegesíts már :D Kb annyiból áll a SAOban a harc hogy ütnek 2őt 3at kardal , ami skill miatt világít azt jónapot. Dot hackbe sem voltak epic fightok de azért fényévekkel jobb volt Haseo és Ovan harca. http://www.youtube.com/watch?v=DjYctJ1ZKpM

Az hogy kirito okos vitatkoznék hogy miért :


Spoiler !


Előszőr beaternek hívta magát hogy solozhasson , aztán megondolta magát így guildezett , aztán guildben MIATT MEGHALT! 4 ember megint solos lett , most találkozott asunával "beleszeretett" így megint guildezik , aztán leütötték azt a kis kaszést , kemény volt , powa vagyok legyőzön a készítőt .. de erős vagyok verem rá magam , erre rész végére bömböl hogy miattam van az egész stb .. hát ezért mondtam rá hogy "skizofrén" a személyisége elég ingatag .. mint 1 skizonak xd

2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hát szerintem pedig nagyon jó, attól hogy neked pont nem tetszik még nem jelenti azt hogy szar. Nagyon sok embernek tetszik még rajtam kívül.

A videó amit belinkeltél, ne haragudj, de nagyon gagyi.

2012. okt. 14. 16:31
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam hogy szar xD

Csak azt hogy a semmire hypolják sokan ..xD

Az hogy Ovan és Haseo harca gagyi vitatkoznák megint , fényévekkel jobb harcok vannak benne mint a saoban , bár ez amit külkdtem CGI Anime szóval kicsit fura lehet elsőre , de miután mmorpgs és dothack fan vagyok , ne akard hogy bevegyem ami a saoban megy:D

De mondom tök örülök hogy tetszik neked , elfogadom ez van Xd

Sajnos sokan mások is úgy vélik mint te !:)

2012. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát de milyen az a cgi animáció? Nagyon élettelen az egész, rettenetesen béna. Ha már nem volt pénzük rendesre, akkor megcsinálhatták volna rajzolva.
2012. okt. 14. 16:42
 8/23 anonim ***** válasza:

A rendes sorozata a .hack//Roots normális anime volt rajzokkal , de 2006os szóval nem mai darab , és sajnos nemi annyira ismert .

a Trilogy nemtudom miért lett cgi , de nembaj , az hogy nem tetszik egyén szociál , 1080pben meg brutálisan szép :D

A Sao is csak azért ismert mert Horriblés project

2012. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ne még nem láttál igényes animációt, mert ez minden, csak nem az. A szereplők élettelen báboknak tűnnek. A SAO pedig nem csak azért híres mert horrbiles projekt, hanem mert a regény is híres volt.
2012. okt. 14. 16:50
 10/23 anonim ***** válasza:

télleg vicces vagy xD

Nem tűnnek élettelen báboknak , amvből lehet , dehát 1 amv.

Szerintem a sao is durván közepes rajzolása van , átlagos a 2012es animék közt (ezt úgy mondom hogy 2012ben az összes szezonális animét Néztem!)

Amúgy nem nagyon akarok veled tovább vitatkozni , Leirom az 5 kedvencemet hogy válaszoljak a kérdésedre!


1: Code Geass

2: Angel Beats!

3: Mirai Nikki

4: Gintama

5: Hagane no Renkinjutsushi (2009)

2012. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!