Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a kedvenc Animetek?

Nektek mi a kedvenc Animetek?

Figyelt kérdés
Nekem a Sword Art Online, mert egyszerűen zseniális. Minden van benne, akció, szerelem, kaland, nyomozás és Kirito olyan helyes :) Remélem örökre együtt maradnak Asunaval.

2012. okt. 14. 16:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Bazzeg már megint te, 72%-os??? Tedd már meg, hogy nem oltod le minden animés kérdésnél a SAO-t! Mindenkinek más tetszik fogd már fel, és felőlünk erősködhetsz, hogy szerinted ezért meg ezért sz.r, akkor is szeretni fogjuk, mert nem érdekel, hogy más mit mond! Remélem legközelebb megkíméled magad a fáradtságtól, ezzel el is köszöntem!


Kérdező! :D

Nekem abszolút a D.gray-man a 1#kedvenc animém. Imádom. Eléggé válogatós vagyok, nagyon odafigyelek a sztorikra, és ebben nagyon jó a történet. Ugyan ez van a Fullmetal Alchemist-el, és a No.6 -al.:)

2012. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Csak annyit írtam , hogy nekem nem tetzsik és kifejtettem miért .. ennyi , ne problémázz már ezen..
2012. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem azért szidom mert a kedvenced, még az is lehet hogy jó, de ha a cgire nem fordítanak kellő mennyiségű pénzt, az meglátszik. Mindig nagyot akarnak alkotni vele és a végeredmény rettenetesen béna lesz. Szerintem ha rajzolták volna azt is, akkor sokkal jobb lenne.

Az ajánlásokat pedig meglesem.

2012. okt. 14. 17:34
 14/23 anonim ***** válasza:

Te nem kifejtetted, hanem győzködted, hogy milyen sz.r meg, hogy még nem látott igényes animét. Nézd csak vissza.;)


Kérdező: A No.6-ot csak akkor nézd meg ha nem tartasz a shounen ai-tól, mert egy vékonyka kis szál van benne... De ha ilyen kategóriákban leled örömöd, biztos vagyok bene, hogy tetszene neked a Pandora Hearts meg a Macross Frontier is.:)

2012. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Maradnék inkább a hetero dolgoknál :)
2012. okt. 14. 19:29
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja, ne értsd félre, csak a No.6 ban van shounen ai, a másik kettőben amit írtam nincs!xD (Bocsi, én fogalmaztam hülyén.:D)
2012. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

1.

Hetalia


Elôszôr is Nem középsulisokról szól, ami ritkának számít.

Másodszor: Lehet belôle tanulni. A más országok kúltúráját és történelmét (de a mién is benne van :)).

Harmadszor van benne: Moe, Tsundere (2 is) és Yandere.

4: Országok megszemélyesítése??? Mekkora ötlet!

5: Jó képûek. ^^

6: A karakterek közötti kapcsolat már fel ér a Shounen Ai mûfajba (ami a kedvencem)


Szóval a 6 pont mutatja ki, hogy miért is lett kedvenc *elolvad*

2012. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Kameko-san ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval: HETALIA!!

Egyszerűen zseniális mű. Egyedi ötlet, jó karakterek, vicces jelenetek, egy kis töri tanulás, mi kell még? :) Szóval nekem egyértelműen ez az első, de azért leírom a top 5-öt.


1.: Hetalia (mindkét évad)

2.: Bleach

3.: Kuroshitsuji

4.: Fullmetal Alchemist (mindkét verzió)

5.: Jigoku Shoujo/Hell Girl/Pokoli lány (mindhárom évad)


Na, szóval nekem ez lenne a top öt, de akkor is: HETALIA FOREVER!! *.* :)

2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Kameko-san ***** válasza:

Ja és plusz még pár ok a Hetalia-ra:

- shounen-ai, ha beleképzeled (ami ebben nem olyan nehéz)

- nem nagyon hosszú

- láthatod benne Hungry-chant serpenyővel hadonászni xD

2012. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
shounen-ai -> negatívum
2012. okt. 15. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!