Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utáljátok a narutoból...

Miért utáljátok a narutoból sakurát enyire?

Figyelt kérdés
kövezzetek meg de én szeretem de nem tudom miért utáljátok

2013. márc. 14. 19:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Az átlaghoz képest nem, de Sakurához képest 100x jobban.
2013. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Nirata ***** válasza:

Azért vannak benne jó karakterek

És attól függetlenül, h Naruto sablonos,nagyon szerethető

2013. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek szerethető, de ahogy olvastam sokaknak idegesítő. Számomra pl nagyon erőltetett, de az tény hogy vannak jó karakterek, de ők szerepelnek szinte a legkevesebbet.
2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A jó szereplők kapják rend szerint a legkevesebb rivaldafényt. Én nekem nincsen túlzottan nagy bajom Sakura-val, egyszerűen már megszoktam, hogy ilyen, eleinte nekem is unszimpatikus volt, aztán mondom egyszerűen csak megszokta a szemem (no meg a fülem) a dolgot.
2013. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23-asnak van igaza, teljes mértékben egyetértek, pl. ott van Lee igaz, hogy specia-t készítettek róla, de akkor is, ő egy szerintem nagyon érdekes karakter, és különleges is, gaaráról nem is beszélve, amúgy engem tenten hatott meg a leginkább, mert úgy felnézett tsunede-re és mindenáron olyan szeretett volna lenni mint ő, de hát nem is volt tehetsége, meg tsunade sakurinát tanította szóval m1 -.-, méh is nagyon kidolgozott karakter az ő múltja is elég szomorú
2013. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%
én abszolut szeretem Sakurát. nem értem miért mondjátok rola, hogy dog, meg sablonos... senkinek nincs az utjában! már miért lenne? csak ugy mondom, hogy a mangát kovetem( 642 fejezetig) és nagyon sok rosszat tesznek be az animébe sakurárol :( ezért utálják sokan! a mangában feleannyiszor se uti meg narutot mint a az animéban. engem ez kissé elszomorít hogy ennyire megutáltatják vele a nézoket :( o tényleg jo karakter, aggodik a bajtársai miatt, és mindent megtesz hogy meggyogyítsa oket. kérlek ne haragudjatok rám ezért
2013. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mangában is ugyan úgy utálom, az előbb leírt okok miatt.
2013. aug. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
katica nem te osztottad az észt a többi i hate sakura kérdésben???? :D köszönjük a részvételt kérem fáradjon a vágóhídra
2013. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Katica999 én veled vagyok U_U
2013. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
koszonom aki velem van. ha itt mindenki lehordja sakurát és imádja hinatát akkor igen. nektek nem szimpatikus sakura, nekem hinata. ennyi
2013. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!