Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutóból melyik az a...

A Narutóból melyik az a szereplő amelyiket nem bírjátok?

Figyelt kérdés
Naruto és Naruto Shippuuden-ben melyik az a szereplő amelyiket nem bírjátok és/vagy bele sem raktátok volna a sorozatba? Indokot is írjatok legyetek szívesek!

2013. jan. 1. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem az hogy nem raktam volna bele , mert kell , de ha már van lehetne 1 kis szerepe is .

Ez a karakter pedig Sakura . Alig csinál valamit.

2013. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Sakura az akit én rettenetesen utálok.

Egyszerûen fogalmazva. Naruto egy lépést nem tudott megtenni, hogy megne ütötte volna ok nélkül Sakura, de amikor baj van akkor meg nagyon jól jön Naruto segítsége.

Ellenben Hinata a kedvencem. Naruto még Neji ellen is vesztett volna, ha nincs Hinata.

2013. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sakura,sasuke
2013. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az igen! Azt hittem, hogy csak én rühellem Sakurát! :)


Én sem bírom, mert mikor szerencsétlen Naruto nehezen legyőzte mind a hat Pein-t, és elintézte, hogy Nagato feltámassza a holtakat, akkor mindenki megünnepelte hősként, Sakura odamegy és jól kupán vágja (oké, hogy utána megöleli). Na meg aztán a sima Narutoban teljesen haszontalan egy karakter, semmit nem csinál csak van. A Shippuuden-ben már oké, hogy gyógyítgat, de még mindig béna és ostoba.


A másik pedig Hinata, őt nem utálom, viszont maximum cselédlány vagy óvónéni szerepet adtam volna neki a sorozatba. Gyenge, beszari, "jaj istenkém mi lesz" típus ne legyen shinobi, ráadásul már chunin is! Arról nem is beszélve, hogy mind a japán és mind a magyar szinkronhangjától agyf*szt kapok!


A másik Hatake Kakashi, nem utálom őt sem, de ne tudjon már mindent, ne értsen már mindenhez, ne legyen már mindenben jó. Unalmas nekem.

2013. jan. 1. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne állítsd be ilyennek Hinatát, mert egyáltalán nem ilyen.

Csak nézd meg a 615. fejezetbe, hogy ki miatt nem állt át Madarához Naruto.

2013. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én kedvelem hinatát és szerintem nem baj ha van a naruto-ban egy olyan karakter mint kakashi. én akit a legjobban utálok az sakura.nem csinál semmit csak van, de most már kezdem megkedvelni, elvégre a háborúnál még azt a neji hasonmást is elkapja, szerintem a sima naruto elejétől sokat fejlődött.elvéghre annak elején csak nyavalygott, most azért legalább csinál valamit. viszont abból már kezd elegem lenni, hogy minden hősködést narutonak adnak, adhatnának másnak is belőle pl: neji, shino, hinata és még sokaknak, akik kiváló harcosok
2013. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hinatát kedvelem, mikor naruto pein ellen harolt ő életét kokáztatta narutoét, viszont sakura pedig azt kiálltotta, hogy jöjjön vissza. Amikor őt akarják elfogni, és amikor naruto megérkezett akkor sem sinált semmit, mondjuk nem is tudott volna.XD
2013. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Akit utalok az kabuto es a kedvencem pedig sikamaru
2013. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sakura-t és Sasuke-t nem bírom. Sakura-t a többiek által is leírt dolgok miatt. Sasuke-t azért, mert először még ok nélkül fordult Narutóék ellen és undorítóan bánik Narutóval. Ugyan Naruto nem tudja legyőzni, de történet szerint nem ismerem el normális ellenségként.

Naruto a kedvencem.

2013. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Huh.Jó látni,hogy ennyien gyűlölik Szarkulát. :D

Nekem a favoritom Sasori,valahogy nagyon a szívemhez nőtt,meg ő az a karakter,aki hatással volt rám is. -hogy miért,az az én dolgom. -

Sakurát pedig azért gyűlölöm,mert egyrészt akkor tudja verni a fiúkat,amikor nem kéne,harcban pedig semmit nem ér.Chiyo nélkül már az első percben elvérzett volna..meg ha nem lenne a főszereplők közöt.. :'D ~

2013. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!