Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutóból melyik az a...

A Narutóból melyik az a szereplő amelyiket nem bírjátok?

Figyelt kérdés
Naruto és Naruto Shippuuden-ben melyik az a szereplő amelyiket nem bírjátok és/vagy bele sem raktátok volna a sorozatba? Indokot is írjatok legyetek szívesek!

2013. jan. 1. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

háát Naruto külsöre nekem nem tetszik.. de nem utálom öt.

Hinata egész aranyos de szegénynek nincs személyisége +a Sakura utálók 99.9% a Hinatard akik nem olvassák a mangát és azt hiszik hogy Hinata a nöi föszereplö, mindenki más sz*r. tehát Hinata a gyöztes, a hülye Hinatardok valahogy úgy elrontják öt.. :(

2014. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sakura-nak a Shonen Jump-ban tényleg nincs semmi normális karaktere, csak annyi, hogy egy hülye r*b*nc. A Shippuuden-be meg megint más. Én ott jobban szeretem, mert nem tehetetlenkedik, hanem próbálkozik.

Hinata, talán túl félős. Tudom, hogy vannak alapból ilyenek, de nekem akkor sem szimpi a csaj.

Sasuke meg elmehet a p*csába, az Önimádó, bosszúállós, 'Én vagyok az Isten' hülyeségeivel. Komolyan, ennyi erővel fogják meg Justin Biebert és rakják bele a sorozatba! Rosszabb, mint egy sarki.......

2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én Madarát és Kabutot nem szeretem.

Idegesít, hogy Madarát istenként állítják be és hogy kb senki sem tudja legyőzni (még az egész shinobi hadsereg sem)

Kabuto pedig elég sunyi.

Hinata a kedvencem.

Jó lehet, hogy túlságosan is szégenylős, de ha a barátai vagy bárki más bajban van nem habozik megmenteni őket vagy nem vár arra, hogy biztos jön valaki aki segít (mint mondjuk Sakura). Narutoért még az életét is feláldozta volna (Pain, VI.ninja háború)

2021. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!