Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlana valaki egy jó shounen...

Ajánlana valaki egy jó shounen animét?

Figyelt kérdés

Láttam már a :-Narutot/Naruto shippuudent

-Bleacht

-Fairy tailt

-Soul eatert

-Yu yu hakusót

-Inuyashát

-Elfen liedot

-Death noteot

-Full metal alchemist brotherhoodot

-Kenichit

Valami újabbat keresnék szép grafikával.



2012. dec. 10. 15:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Az Ao no exorcist és a D-gray man lemaradt.
2012. dec. 10. 16:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Gintama. Nem igazán "szép" a grafikája, 2006-os, de nekem tetszik, egyik kedvencem.

Kuroko no Basuke. Kosaras sport-anime. Utálom az ilyen sorozatokat, de ez megfogott.

Needless. Nem shounen /seinen/ (ahogy az ELfen sem) viszont nagyon jó. Nem sok választja el a kettőt, talán azért nem shounen, mert durvább, de ezt szeretem benne.

Nurarihyon no Mago. Egyik kedvencem.

Sengoku BASARA. Szintén kedvencem, Japán történelmi, sok harc és szerintem humor is van benne, én röhögtem jó sokat rajta, bár műfajban nincs benne.

Sousei no Aquraion. Jó sorozat, majdnem egyetlen mecha ami megfogott.

KHR! (Kateikyoushi Hitman REBORN!). Még nincs teljes fordítás, ügyködnek rajta, mostanában sokat haladt. 2006-os ez is, de szerintem jó.

Ha gondolod Hakuouki. Eredetileg shoujo, viszont harcok vannak benne. (na meg a vámpírszerűségek is :D) DE! nem rossz, szerintem shounen is lehetne, a romantika is kb 5 percre az utolsó részben terjed ki. És szép grafika (bishik miatt is xd). És ez is történelmi.

Most ezek ugrottak be, amiket nem soroltál fel. Nézd meg őket. :D

2012. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 N. Dávid válasza:

One Piece :)

Az első néhány ív még elég uncsi a "kezdőknek", de utána már felpörögnek a dolgok :)

2012. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

One Piece

HxH

HxH(2011)

Shaman King

Rurouni Kenshin

Db + DBZ

Berserk

Guilty Crown

Katekyo Hitman Reborn /első 20részt tulkell élni mert szar/

Claymore

Mahou Shoujo Madoka★Magica /Neve ellenére jóféle!Inkább thriller/

Bakemonogatari + Nisemonogatari

Deadman Wonderland

Fate/Stay Night

Fate/Zero /tudom hogy nem shounenek , de van bennük harc hátha tetszik/

Casshern Sins

2012. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
UI: #2-esnek , a Sousei az 1:1ben a Raphlexeon-t és a NGE-t próbálja utánnozni , ennek ellenére egész jó és hangulatos anime , Openingje Perfectek
2012. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Berserk

Claymore

Mahou Shoujo Madoka★Magica /Neve ellenére jóféle!Inkább thriller/

Deadman Wonderland


Ezek elég kemény seinen-ek. :D Mindegyik nagyon jó anime, csak gondoltam megemlítem hogy nem shounen kategóriába kell ajánlani őket.


Amúgy One Piece. Tudnék mondani sok mást, de az a kötelező. A szép grafikás kitételnek a kezdeti részei nem felelnek meg, sőt, kifejezetten egyedi, de pár rész után simán hozzászoksz. Én speciel imádom mind az animét mind a megvalósítását. Az első 20-30 részét sokan szidják (nem értem miért, nekem talán kedvenc részeim), de ha eljutsz Arlong arc-ig nem hagyod abba. :) Ehhez viszonyítva a többi shounen kanyarban nincs. :D Teljesen más színvonal.


Illetve ha a Death Note tetszett, a Code Geass-t is látni kell, ami szintén nem shounen, elég egyedi a grafikája annak is (nem csúnya, nagyon korszerű csak szokni kell), és szerintem a témájában ez az egyetlen mű ami veri a Death Note-ot. Ha nekiállsz egy pár részt adj neki, mind a grafika megszokása, mind a történet miatt. Ha az 5. részig eljutsz nagyjából, utána már imádni fogod. :)

2012. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem láttad, akkor mindenképp nézd meg a (nem brotherhood) FMA-t, mert sztem az még jobb is !! :D

Amúgy utolsóval egyetértek, a Code Geass tényleg nagyon jó, bár csak akkor, ha meg tudod szokni a nagyfejű anorexiás karaktereket :)

2012. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A Nurarihyon no Mago, a Guilty crown és a Code geass nagyon tetszik. A mechákat nem igazán bírom(a Code geassben is csak ez zavar.) A sima FMA nem tetszett, ezért néztem a brotherhoodot. A One piecel már próbálkoztam, de nagyon utálom. A seinenek közül is csak egy-kettőt szeretek.

2012. dec. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!