Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlana valaki jó sorozato...

Ajánlana valaki jó sorozato (ka) t?

Figyelt kérdés

Amiket eddig láttam: Doctor Who, Dexter, Supernatural, House M.D., Married with children, Lie to me, The Sopranos, és a The Walking Dead, How I met your mother. A lényeg hogy összetett, ne epizodikus története legyen a cuccnak, és pörögjön rendesen a dolog. :) Köszönöm előre is!


Bocs az angol címek miatt, de nagyrészüknek nem tudom mi a magyar elnevezése, és szerintem nagyjából azért felismerni őket.



2012. dec. 8. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Day Break: 13 rész végig pörög nincs benne filler rész.

Awake: szintén 13 részen, ez is pörög végig bár van benne valamennyi epizodikusság.

Sons of Anarchy: eddig 5 évad, az eleje (kb az első 5 rész) elég lassú, onnantól viszont megállíthatatlan.

The Black Donnelys: ez is csak 13 rész, nincs igazán lezárva, de végig pörgős emlékeim szerint, bár elég rég láttam.


Bocsi,hogy nagyrészben ilyen rövid sorozatokat ajánlok, de a "pörgős és nem epizodikus" kritérium miatt gyakorlatilag csak ilyeneket lehet ajánlani.

2012. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dead like me

Six feet under

2012. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oh, és a Misfits
2012. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 8. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
breaking bad
2012. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24 mind a 8 évada. Nincs nála jobb sorozat. Ha még nem láttad, be kell pótolni!
2012. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BBC SHERLOCK :)Nagyon jó kis átdolgozás , olyan jó , hogy én nem vagyok sorozat függő , még is tűkön ülve várom a harmadik évadot :D Cumberbatch urfi hihetetlenül jó ... a legszívesebben leütnéd ;)
2012. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!