Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon ball miért unalmas a...

A Dragon ball miért unalmas a Dragon Ball Z-hez képest?

Figyelt kérdés
Azt mondják milyen jó, kicsi koromban én is szerettem, de valahogy ahogy most nézem, a Z sokkal érdekesebb. Már csak akkor is jobb lenne, ha a Dermesztő sagaval vége lett volna.

2012. okt. 18. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Z-ben komolyabbak a konfliktusok és a csaták szerintem. Bár a sima Dragonball-t már régen láttam, amikor én is kicsi voltam, szóval annyira már nem emlékszem mindenre belőle.
2012. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Igazad lehet, keményebb, és talán véresebb harc is. Kicsit tetszik is h ilyen durva jelenetek is vannak benne, a Dragon Ball GT már egyáltalán nem is olyan jó.

2012. okt. 18. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:

A GT nekem sem tetszik. Kicsit már erőltetett számomra. Pl. Goku újra gyerek lesz, aztán az egész kristálygömb kereső akció.

A Z tényleg véresebb, és itt már a "tétek" is komolyabbak.

2012. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik db-t sem mondanám hogy kedvenc lett , de szerintem is a DBZ mint shounen fight messze jobb lett a gtnél és a simánál is.
2012. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, igazából a db inkább kedvesebb, de azért abban is meg van a komolyság. Főleg az utolsó olyan 50 rész, de előtte is jó. Ez egy vidámabb, aranyosabb, vicesebb történet, több hangsúly van a humoron is. Goku nagyon aranyos szerintem, jól állnak neki a hülyeségei, de ha kell, akkor véresen komoly, és megoldja a problémákat (pedig csak egy gyerek). Mikor annak idején néztük, mindig arra gondoltunk (legalábbis én), hogy mivel kisgyerek, senki se gondolja, hogy mennyire erős, és aztán dadadadadada, leverte azokat a gatyarohasztókat :) A gt meg tényleg gagyi.
2012. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem unalmasabb, csak más a 2 stílusa, a DB leginkább bevezeti a történetet, még felnőnek benne szereplők.

A harci technikák még inkább valóságosak, illetve kevésbé természetfelettiek, a Z-ben meg már sokkal durvább dolgok vannak:) mind2 teljesen jó a maga módján.

A GT már nem a mangát követi, ezért nem az igazi... (főleg az első fele)

2012. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem unalmasabb. A simában az tetszett, hogy a kis Goku elveri a felnőtteket, a kalandozás, a hülyéskedés és a harcművészetek. A Z-ben pedig az erősödés, a különleges képességek és a komolyság tetszett. A GT az meg csak egy béna filler évad.
2012. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a sima DB csak felvezeti a Z-t. Ott ismeri meg a barátait: Krilin, Yamcha, Tensin, Bulma, Chi-Chi, Zseniális teknős stb. . Ha nem lenne akkor nem lenne eleje a DBZ-nek. Pl nem kapsz választ h neki miért van farka, miért változik át majommá és miért tudja a "legfelsőbb erőket" olyan könnyen irányítani. Ezekre a DBZ mint "főszál" ad választ.
2012. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a Goku vs Piccolo Jr harc volt a legdurvább az egész franchise-ben.
2022. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!