Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball vagy Dragon Ball Z?

Dragon Ball vagy Dragon Ball Z?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2012. okt. 5. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kiskoromban szerettem a DB-t, ha most belegondolok sztem a "sima" DB élvezetesebb volt, több kaland volt benne és nagyon szerettem azt amikor harcoltak a tornán :D a Z-ben durvábbak voltak a harcok azért szerettem, de annak a története kb egyenlő a semmivel, mindig ugyanaz történt
2012. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima jobban tetszett!
2012. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Degarago ***** válasza:

Kedves utolsó előtti. Nem szeretnék beléd kötni, de szerintem a Z-nek sokkal érdekesebb a története mint a simának.. Vegyük a Z elejét. Saiyajin Saga-t. A Földön játszódik végig a Vegitáék elakarják pusztítani a Földet. Következő Saga. Dermesztő és különleges osztaga megakarják szerezni a kristálygömböt, hogy halhatatlanok legyenek. Android Saga. Megérkeznek az Androidok és két másikat idéznek elő mit akarnak? Élvezni az életüket és pusztítani kicsit, sok harc volt ekkor. Cell Saga. Ez volt a legjobb Saga, Cell elszívta a két robotot meg rengeteg embert és nagytornát szervezett. Buu Saga. Tornával kezdtük és sok fordulat volt benne, pl. mikor Gohan már majdnem elpusztította és Buu elszívta.. Szerintem nagyon jó mindkettő Dragon Ball..

Pacsi!

2012. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dragon Ball, "sima". :)))
2012. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
épp ahogy mondtad, nagyvonalakban ugyanaz a történet mindig: jön egy ellenség aki uralkodni/pusztítani/halhatatlanná válni stb akar, és egy nagyon elhúzott harcban ,aminek a fele ordítás, leverik
2012. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem a Z mert abba izgalmasak a harcok van sok átváltozás stb hosszu leirni
2012. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek megvan szerintem az előnye és a hátránya de szerintem jobb a Z
2012. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thunderfairy ***** válasza:
A Dragon ball Z. Erős ellenfelek, harci erőt ismerni hogy kinek mekkora, stb.
2013. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!