Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball GT jó?

A Dragon Ball GT jó?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h nagyon rossz. Igaz ez?

2012. okt. 13. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett.
2012. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy míg a db és dbz esetében egy jól megírt történet van, addig a dbgt minden tekintetben butább, gyengébb, mert nem igazán van "kitalálva". Ezt úgy értem hogy a db-t és a dbz-t akira toriyama írta, vagyis a történetét rajzolta meg mangában (ami olyan majdnem mint a képregény) és aztán az lett megfilmesítve a Toei animation által. A dbgt-t pedig a Toei folytatta, ők írták a történetét, abban akira toriyama csak nagyon csekély mértékben vett részt. A dbgt egy összecsapott történet. A zenéje is jóval gyengébb, mint a db és dbz esetében, ami elég komoly színvonalú lett. A gt-t n mis kellett volna megcsinálni, egyébként akira is azért fejezte be a másik kettőt, mert azt mondta, hogy túl ismétlődő lett (egyre erősebb ellenfelek, már nehéz volt történetet kitalálni hozzá) azt is mondta, hogy az ő véleménye szerint az erőnek is van határa, nincs értelme a végtelenségig folytatni. De engedélyezte a történetet, gondolom azért jó pénzt hozott az is :) De az én véleményem szerint csak belerondít a másik kettő "kultuszába"
2012. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egész Gt egy filler sztori, szóval nem volt benne a mangában és a minősége is olyan.
2012. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
2-es most már ő is folytatta a Superrel, amivel ő szintén elrontotta az egészet. Én azt mondom akkor inkább a GT. De sajnos már ígyis van logikai hiba ha csak a DB-t és. DBZ-t nézzük. A Super meg figyelembe sem veszi azt aki eddig történt. Pl hogy Goku hogyan került a Földre. A GT meg ha úgy nézzük folytatás, de REBOOT is egyben. Ugyanis az eleje olyan mint a DB. Keresik a Sárkánygömböket. Baby Sagatól meg Z Coppy csak gyengébben. De jobb animációval szerintem. És ami nekem fontos egységes animációval. Mert valljuk be. A Frieza Sagan eléggé látszik hogy több animátor csinálta. Az Android meg a Cell Saga között meg megváltozott a rajzolás. Ami engem kicsit zavar. Szóval ja. Ezért én úgy tekintek a GT-re mint egy REBOOT. De jó lenne egy új ahol helyreraknák az egész sztorit. Kijavítanának mindent. Szerintem felesleges ennyi szint is. Elég lenne az SSJ1. A Supert úgy ahogy van törőlném. Mivel mindenki Goku meg Vegeta párti inkább akkor úgy kéne Fireza ellen elég Goku Super Saiya-jinként. Cell ellen már ott van Vegeta is Super Saiya-jinként ahogy Future Trunks is. Hárman csak elbírnak vele, főleg ha használják a Grade szintet. Vagy Master SSJ1 ahogy Goku is volt. Buu Sagaba meg elég lett volna a Fúzió. És akkor ezután születne még csak Gohan. Mert én akárhogy nézem annyi idősnek tűnik mint az apja. Szóval így jobb lenne szerintem. Goku és Vegeta elmegy edzeni Whisel így Gohanra marad a föld védelme aki igaz nem olyan erős mint Goku. Mert szerintem a félvér Saiya-jinek ne legyenek olyan erősek mint a tisztavérűek. Elég lenne neki az Ultimate szint. És közben a földiek mint Kuririn Tien Shinhan Yamcha akivel kezdetének valamit és nem mindig bénának állítanák be, vagy ne is legyen benne megjegyzem ez lenne a legjobb. Pl Tien idnerhetné a Kaioken technikát. Kuririn Kame Sennin utódja lenne. Piccolo is folyamat edzene. És már róluk szólna inkább már utána. Goku meg Vegeta néha megjelenik ha nagy baj van, de tényleg csak a legvégén. És akkor már olyan erősek hogy ott a God meg a Blue szint. Majd tovább edzenek. És elérik a legerősebb szintet amivel erősebbek mindenkinél. Ahogy Broly is. Mert lehetne olyan rész is amilyen a Broly mozi volt hogy találkoznak. És ők állnának a mindenség urai felett. Ezért Gohan lenne már a főszereplő. De közben megszületik Goten és Trunks is. És ők is elérik az ultimate formát. És ők védelmezik a földet. Stb stb. Tudom elég kezdetleges. Nyilván sok mindent lehetne még hozzá kitalálni. És ami fontos. Hibátlan animációval sztorival és cenzúra nélkül. Én szerintem az Ozaru is felesleges.
2021. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Úgyhogy nekem eddig a GT a best.
2021. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Plusz visszatérve a REBOOTra még örülnék ha Goku is intelligens lenne.
2021. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
És nyilván ez amit leírtam részletesen. Nekem nincs bajom a fíler részekkel sem, csak ne legyen benne logikai hiba. Némelyik szerinte. Nagyon jól sikerült szerintem.
2021. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!