Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime, ami a lentiekhez...

Olyan anime, ami a lentiekhez hasonlít?

Figyelt kérdés
Olyan animéket keresek, amelyek ezekhes hasonlítanak: Inuyasha, vampire knight, brave 10, nana. Tud valaki ajánlani valamit? Próbáltam már keresgélni, de sokat elkezdtem majd abbahagytam mert nem fogott meg..

2012. okt. 13. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
felsoroltál kb 4 különböző fajtát, szóval igen, van ami hasonlít ezekhez, kb az összes ami van
2012. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért soroltam fel azt a 4 animét, mert azok annyira hasonlítanak egymásra. Ezeket láttam, ezekhez hasonlót keresek, ennyi.
2012. okt. 13. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
épp ezért írtam azt amit csak rosszul értelmezted, erre az általad leírt 4-re kb az összes anime ami csak van hasonlít, mert ez (brave 10et nem ismerem) 3-4 különböző kategória ami elég sokat átölel
2012. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
iigen, ezek eléggé különbözőek, de sztem ha a Nana tetszett, akkor a Lovely Complex is neked való ;DD
2012. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sword Art Online a kedvencem, nagyon jó. A többi anime semmi hozzá képest.
2012. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Paradise KIss ( ennek is az a rajzolója és írója mint a Nanának )
2012. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 6. 20:10
 8/9 anonim válasza:
naruto,naruto shippuuden,bleach,full metal alchemist,full metal panic,FAIRY TAIL!,bakuman...
2012. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Asuna Mei válasza:

-Kamisama Hajimemashita

-Inu x Boku SS

Ennyi ezek inkább ilyen Inuyashához hasonló démonos, romantikus animek.

Itt van pár amit még nem láttam szóval nem tudom, hogy milyen, de te megnézheted : Inari, Konkon, Koi Iroha

Noragami. :)

2014. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!