Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem értem. Ha Tobi Obito,...

Nem értem. Ha Tobi Obito, akkor hogy volt ott a Kyuubi támadásánál?

Figyelt kérdés
Mivel ugye kiderült, hogy Tobi Obito, akkor hogy lehetett ott azon a 16 évvel ezelőtti támadáson, amikor a Kyuubit ráküldte Konohára? Akkor még Kakashiék se voltak túl nagyok, és ő velük egyidős volt... Ez most hogy van? Akkor nem ő volt a "maszkos"?

2012. aug. 29. 20:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
szerintem ott is megváltoztatta a hangját, mint mikor játszotta a hülyét, olyankor meg vékony hangja volt
2012. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
igen ez valószínű, de amúgy nem vágom, hogy hogy él még mindig. hisz itt: http://www.youtube.com/watch?v=fXGgeYxQk_c tisztára látni, hogy betemeti a kő... szóval hogy vége, ennyi volt, kampec... nem értem, de nagyon kíváncsi vagyok már. :D
2012. szept. 3. 18:25
 13/23 anonim ***** válasza:

ha követed a történetet, akkor kicsit gondolkodhatnál h h lehetett, ezer meg ezer féle variációja van mindenkinek

az én tippem:

eredetileg Madara volt Tobi és ő segített Itachinak kiirtani a klánt, ő szabadította ki a Kyuubit, megalapította az Akatsukit stb

aztán rátalált Obitora, akit az oldalára állított és belőle lett az új Tobi

2012. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

figyelem! spoilerkedek!


Nos a legutóbbi manga részből kiderült hogy Madara már öreg volt mikor megmentette Obito-t és mondta is hogy annak a szobornak a chakrája nélkül már nem élne

A Kyubi támadása pár évvel később volt, addigra Madara valószínűleg kiképezte Obito-t

2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ja ez még pluszba jön, de ez is spoiler


mint kiderült Madara-nak pont azon az oldalon hiányzott a szeme ahol Obito-nak megvolt

tehát a maszkon lévő lyuk is szerintem azt igazolja hogy az Obito volt a Kyubi támadásánál

2012. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

utolsó: sztem az nem lehetett Obito:


Kushina visszaemlékezésében akkor még Kakashi is kölyök volt és nekem úgy tűnt, hogy Tobi kb olyan magas mint Minato plussz annyi idő alatt lehetetlen lett volna úgy kiképezni Obitot h Minatonak kihívást jelentsen.


És ha megfigyeled itt Tobi maszkja még más volt és ez volt neki akkor is amikor Itachi megkereste h segítsen kiirtani a klánt -mondjuk akkor a haja is hosszú volt


[link]

2012. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem Minato lenyomta egy Rasengan-nal szal szerintem olyan nagy kihívás nem volt számára

egyébként ha visszaemlékszel akkor Kimimaro is kb. annyi idős volt mint akkor Kakashi és ő is elég magas volt

a kyubi támadásánál lehet Obito volt

vagy lehet hogy Madara

az is lehet hogy Magdi anyus

szerintem Obito volt, de ez majd kiderül

2012. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Ducki22 válasza:
Egyébként nem Madara alapította az Akatsukit, hanem Yahiko ( Pein).
2012. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
egyébként legutóbbi részben Tobi meglátogatta Nagatóékat és egyszer mondta asszem Narutónak,h vki kellett aki ötletet ad a fiataloknak(Yahiko,Nagato,Konan), szal hiába Yahiko alapította meg tényélegesen, ő csak egy báb volt, aki Nagato erősebbé válását szolgálta
2012. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ja és látva az előző fejezeteket szerintem már nem meglepő és érthető,h Obito játszadozott anno a Kyuubival
2012. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!