Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kiderült, hogy tobi obito. De...

JCheezas kérdése:

Kiderült, hogy tobi obito. De akkor hogy támadta meg konohát, Párbajozott 4hokagéval meg honnal tud mindent? És akkor, hogy, h nem halt meg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd biztos kiderül, de volt itt olyan, aki meglepődött? Már amikor kiderült, hogy sharinganja van tudtam, hogy ő Obito.
2012. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nem meghalást nem tudom, ami a párharcot illeti Minatoval a Kyuubi támadásakor: Kakashi most 34 éves(asszem), és mikor Narutoékat küldi az elején a chuunin vizsgára, kiderül, hogy ezt a rangot 6 évesen szerezte. Felteszem, ekkor Obito már kb. 12 éves volt, tehát ő most 40 éves. 18 éve 22 volt, ami viszonylag passzol. Nem tudjuk, hány éve volt a 3. nagy shinobi háború.
2012. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én teóriám a következő: Amikor Tobi Minatoval harcolt akkor még nem Obito hanem Madara volt a maszk mögött.Azt hiszem ő ajánlotta Nagato-nak, hogy hozzák létre az akatsukit.Szerintem mindenki úgy tudta, hogy tobi=madara, és mielőtt madara meghalt obito-t pedig azzal bízta meg, hogy Madaranak adja ki magát, miután ő meghal.De hogy miért az jó kérdés :D
2012. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!