Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok ilyen animéket?

Mondanátok ilyen animéket?

Figyelt kérdés
olyan szerelmes animét keresnék amiben a végén a főszereplők összejönnek...Unom már h befejezetlenül végződik. Az a legjobb ha ecchi de nem feltétel:D ha természet feletti van benne az se zavar mert attól még lehet nagyon jó...Csak a vége a fontos nekem. ( ha döntesz akkor ecchi mellett dönts kérlek :D de mint irtam nem feltétel) Előre is kösznöm

2012. aug. 6. 13:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi ez is tetszik!:) ezt is megnézem:)
2012. aug. 11. 16:51
 12/18 anonim ***** válasza:
nem tudom írták-e, de Dusk Maiden of Amnesia. Egy szellem lányról és egy iskolás fiúról szól, nekem nagyon tetszett :)
2012. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Dusk maiden-t énis ajánlom , első 6rész elmegy kategória de az utolsó 6 nagyonjó!
2012. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hehe pont most jön az utolsó 6:D
2012. aug. 12. 00:26
 15/18 anonim ***** válasza:

Korábban én írtam Shinjou Mayu-t. Ő egy mangaka, a stílusa kifejezetten az ECCHI.

belinkelem neked a mangazinról.:-)


[link]


Ezek mangák, de érdemes őket szerintem végignézegetni.^^

2012. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
tehát amik ott vannak címek azok csak olvasható manga?:DMert a mangát nem nagyon olvastam még de anyira nem is érdekelxd
2012. aug. 20. 11:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Amik ott vannak címek, azok mind elolvashatóak az oldalon, ha rájuk kattintasz.:) De ha nem érdekel, nem kell.:D Én csak írtam.:)
2012. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen:)
2012. aug. 24. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!