Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok ilyen animéket?

Mondanátok ilyen animéket?

Figyelt kérdés
olyan szerelmes animét keresnék amiben a végén a főszereplők összejönnek...Unom már h befejezetlenül végződik. Az a legjobb ha ecchi de nem feltétel:D ha természet feletti van benne az se zavar mert attól még lehet nagyon jó...Csak a vége a fontos nekem. ( ha döntesz akkor ecchi mellett dönts kérlek :D de mint irtam nem feltétel) Előre is kösznöm

2012. aug. 6. 13:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
Zero no Tsukaima!! :D Én személy szerinte egyszerűen imádtam azt az animét! :) Kicsit fantasy,de tényleg rohadt jó,3 évados plusz egy OVA rész. És ecchi. :P Am a nagy része tele van poénnal. :D De van benne szerelem is bőven,no meg 1-2 szomorúbb rész is. :) Megéri megnézni,fantasztikus anime!
2012. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

High school dxd: ecchi

ezek nem ecchik, de szerelmes és összejönnek :):

kaichou wa maid-sama

Special A

Ayasi no ceres

Hana yori dango

Lovely complex

2012. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Ha akárki tud még szívesen várom azokat is
2012. aug. 7. 14:42
 4/18 anonim ***** válasza:

Fent említett : HighSchool DxD & Zero no Tsukaima-t énis ajánlom.


Ha nem feltétel az Echi , akkor én leirom neked a top5öm-et :


TOP1: Mirai Nikki /Seinen , taktikai fight m1 benne hasonlóan a DN L&Kira fight-jára/

TOP2: Angel Beats! /Shounen fight , nem befejezetlen a vége csak kis gondolkodást igényel/

TOP3: Elfen Lied /Horror , kemény véres anime kisebb fura szerelmi szállal/

TOP4: High School DxD /A kedvenc Echi&Shounen Combó animém , ha hárem ha nem kvajó!/

TOP5: Panty & Stocking With Garterbelt /Beteg 1 echi , rajzolása kb cartoon network szint de pont ez adja azt amitől ez az anime nagyon jó!/



Egyéb echi amit még tudok ajánlani:

Sora no Ootoshimono

Sora no Ootoshimono : Forte

Mayo Chiki / s2re várva /

Ano Natsu de Matteru

Dance in the Vampire Bound

Maken-ki!

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Queen's Blade & Queen's Blade S2

Queen's Blade: Rebellion /QB-be kb 2 percente villan 1-2 mell meg **** :D/

Sekirei

Sekirei : Pure Engagement /Ennek ugyan nincs vége de jön a közeljövőben a 3.évad/

To Love Ru

To Love Ru OVA

Motto To Love Ru

To Love Ru : DARKNESS /ez októbertől fog futni /

Haiyore! Nyaruko-san /mult szezonban futott shounen&echi&comedy combó , kegyetlen jjó :D/

Rosario to vampire & Rosario to vampire CAPU2 /2007 legrosszabb animéjének van titulálva , viszont nézhető 1x mindenképp , televan fanservicével és echivel/



Igazság szerint tudnák még ajánlani , de egy csomó van ami kövi v befejező évadra vár , ugye Shanának és a Zero no-nak is most adták 2szezonal ezelőtt le a befejező évadját le amire majdnem 3-4évet kellet várni.



Pár jelenlegis szezonban futót tudok ajánlani :


Oda Nobuna no Yabou

Hagure Yuusha no Estetica /sztem szezon best echi eddig , 1rész elég rossz , viszont utánna elég jó :D/

Dakara Boku wa, H ga Dekinai /dxd utód kb :D/

Dog Days' /dd 2.szezon/

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!



Remélem tudtam segíteni , jó szórakozást hozzá!

2012. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Uhh hát az biztos:DD köszönöm szépen de tényleg most kb fél évig van mit néznem:DD XD
2012. aug. 9. 10:01
 6/18 anonim ***** válasza:

1. Évad : Bakemonogatari (Itt egy zárkózott "szadista" lány és egy jószívű fiúról van szó néhány mellék karakterrel)

2. Évad : Nisemonogatari (Ez az előző folytatása csak itt a fiú családját is bemutatják)

Egy film amit már elkezdtek animálni : Kizumonogatari (Ez a bakemonogatari előzmánye)

A fent említett animét még nem fejezték be ergo még gyártják. :)

2012. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezt is megnézem:3 Hasonlít a Mirai Nikkire:D Van benne 1 örült nő és 1 kedves fiú:D szóval ez is best lesz! köszi ezt is!:)
2012. aug. 9. 21:59
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha mindenképpen ecchit akarsz, akkor rövid, és tömör leszek:


Bármi, ami Shinjou Mayu.

Persze, ha szereted a műfajt, akkor őt már biztos jól ismered... lehet, hogy ez nem egy hasznos ajánlás tőlem akkor.:D

2012. aug. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem sajnos még nem :( Mostanában kezdett érdekelni ez a iskolai élet vagy fantasy vagy akármi ecchivel párositva...bár ismerek már pár animét de én legelőször rákerestem arra amit irtál mitn anime xD szóval hálás lennék ha picit kifejtenéd :D előre is köszi
2012. aug. 11. 14:18
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlenül belefutottam egy hasonlóba szerintem ez tetszene neked: Shuffle
2012. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!