Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy legyek manga-fan?

Hogy legyek manga-fan?

Figyelt kérdés
én nézem a Narutot de nem tudom hény dolgotkel nézni/olvasni.

2012. jún. 16. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
te sose leszel manga fan azt se tudod mi az anynira gáz
2012. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A manga az nem a képregény? Ha nézed, akkor anime.


Amúgy semmi sem működik úgy, hogy te kényszerből és erőltetetten kezdesz valamibe. A rajongás általában abból alakul ki, hogy felfedezel valamit, megtetszik, majd amikor egyre jobban megismered, úgy nő egyre jobban az érdeklődés és rajongás.


Ha te már úgy kezded, hogy hány dolgot kell nézni ahhoz hogy fan legyél, akkor sosem leszel az, mert a kezdeti érdeklődés vagy egy kis szikra sem látszik ahhoz, hogy ez neked valami jó dolog lenne. A kérdésből legalábbis ezt lehet kivenni.

2012. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Omg.

Olvass mangát... -.-"

2012. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezel, akkor sehogy!
2012. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miven a naruto manga adaptáció azért manga alapján csinálják az egészet , és jóval előrébb jár mint az anime ..

De a naruto nem a legjobb neverendes anime/manga, én pl jobban szeretem neverendből HxH,OnePiece, Animét/mangát

Bleach mangát is olvasom..


Plusz annyi jó anime van mangába is .. ráadásul legtöbbnél a manga jobb..

2012. jún. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah a manga jobb mivel sokkal előrébb ál mellesleg én imádoma mangát/animét csak egy kérdés volt nem kell rögtön letolni tudom hogy szar a kérdés de te hogy a *****-ba fogalmaznád meg és már meg bocsáss nem írom ki mit jelent a ez *****-ba mert szerintem a nélkül is tudod melesloeg te valószinüleg nem tudod mi
2012. jún. 18. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:
a manga
2012. jún. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!