Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nemtudom melyiket nézzem...

Nemtudom melyiket nézzem Bleach, One Piece, Dragon Ball?

Figyelt kérdés
melyik a jobb és miért?

#anime #Bleach #ball drgaonball
2012. máj. 17. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nézd a Bleach-et,ha elkezded alig tudod abbahagyni:D,bár az első kb 20 rész,nem valami izgalmas
2012. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A Bleach-et mindenképpen! *--* A DragonBall-t is! :-) A One Piece-ről pedig nem tudok nyilatkozni, nem ismerem. :-)
2012. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is a Bleachre szavaznék. Hogy miért? Van benne elég poén, lehet néha fárasztó poénok, de akkor is nevetsz. Mégis ha kell, olyan komolyak, hogy "belehalnak". :D
2012. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Blach

Indok: Dragon ball túl régi, One piece nem is ismerem pedig nagy animés vagyok szóval nem hagyhatott bennem mély nyomot.

2012. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BLEACH!!!!!! Én is ezzel kezdtem:)
2012. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abszólút a Bleach-csel kezd, de ha végeztél a többit is megnézheted...nem tudom én bírtam az első húsz részt, illetve az egészet kivéve a 70. rész körültől a Bount arcot...nem azt mondom h hagyd ki, de filler szóval nem veszítesz sokat
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

BLEACH!! *-*

Az one piece szerintem eléggé gagyi, szóval nézd inkább a Bleach-et, és utána majd eldöntöd, hogy megnézed e a többit vagy nem ;)

2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
BLEACH ÉS ONE PIECE *.*
2012. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%

Dragon Ball: A shounenek öregapja. Aki anime/manga rajongónak vallja magát, az látta és olvasta, már csak műfaj iránti tisztelezből is. Annyira nem nagy szám, de illik ismerni.


Bleach: Jó lehetne, ha Kubo-senseibe szorult volna némi tehetség. Az alapkonceptció egyszerűen zseniális, de itt el is fogytak a pozitívumok. Sablonos karakterek, történet nincs. Ha ezek nem érdekelnek és csak a látvány izgat, akkor neked találták ki az animét.


One Piece: A legjobb shounen. Epikus, vicces és megható. Leírhatatlan élmény a Szalmakalapos kalózokkal utazni a kalandok tengerén, a végső szabadság nyomában.

Ezt a csodát csak ajánlani tudom.

2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy bleach nekem az 56. rész a kedvemcrem ott már beindul de a vége felé lesz egyre jobb
2012. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!