Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Még egy ilyen kérdés: tudtok...

Még egy ilyen kérdés: tudtok romantikus, shoujo animét?

Figyelt kérdés

Sajnálom, de hiába nézegetem az ilyen kérdéseket, egyszerűen nem találtam jót...

Nem szeretem a drámákat és a szerelmi háromszögeket. Aztán szeretném, ha befejezett lenne és az összejövős-szakítós-megint összejövős-ismét szakítós dolgokat sem szeretem. Ha ez nem lenne elég kikötés, örülnék neki, ha nem lenne ilyen beteg testvér szerelem, sem olyan, hogy többen szerelmesek valakibe (pl. a főszereplőbe), vagy viszonzatlan szerelem lenne benne, aztán az is jó lenne, ha szép lenne és reális. :)

+ A fiatalokról szólókat szeretem!


Kedvencem a Kimi ni todoke!

[link]


Ettől jobbat nem találok. Még ha ebben 2 lány is szerelmes a főhősbe (főszereplők közül) természetes, hogy a főszereplő kit szeret és abszolút semmi nem történik vele és a másik lánnyal... Még csak el sem gondolkozik rajta. Amúgy pedig nagyon romantikus, aranyos, szolíd és szép. Imádom :)



Még most nézem az Acchi Kocchi-t, ez is igazán tetszik! (Tehát jöhetnek ilyen aranyos féleségek)

[link]



A Hyouka is most megy,nagyon szimpatikus. Nagyon-nagyon!

[link]



Amik az általam látottak közül elmennek (de egyik sem olyan jó, szerintem): Lovely Complex, Kaichou wa Maid-sama, Inu x Boku SS, Special A, Ouran High School Host Club, stb...


Tehát tényleg sokat láttam, de egyik sem fogott meg.

Nem baj, ha nem tudtok választ, csak gondoltam hátha... Azt is tudom, hogy sok a kikötésem, de most valami tényleg nagyon-nagyon jót keresek. Nem baj, ha nem jót írtok, azért hátha tetszik valami! :)

Köszi! 14/L



2012. máj. 8. 20:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Denpa Onna to Seishun Otoko
2016. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Geiger Aron válasza:
Szerintem a Golden Time eleg jo igaz hogy van egy kicsit fura resz benne az amneziajaval kapcsolatba de az alap story teljesen egyetemista szerelemre valo dolog igaz van benne egy kis drama de teljesen belefer es kell is hozza.
2016. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hiyory válasza:

Say i love you (sukitte ii na yo)

Ao haru ride

Black birds (hát ez egy manga, de nagyon jó)

Akagami no Shirayukihime (imádom)

Sankarea (romantikus a maga módján. Khmmm... Hát igen)

Clannad (mélyen érintő hangulata van. Jól érzékelhetőek a szerelmes szálak benne)

Kamisama Hajimemashita (ebben vannak démonok, szentélyistenek, mindenféle csodás lény. Persze a romantika sem maradhat el belőle)

Pillanatnyilag ennyi jut eszembe. :)

2017. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%
Így nem jut eszembe semmi. Az az enyelgés, ami általában a shoujokban megy minden, csak nem romantikus.
2020. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!