Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Még egy ilyen kérdés: tudtok...

Még egy ilyen kérdés: tudtok romantikus, shoujo animét?

Figyelt kérdés

Sajnálom, de hiába nézegetem az ilyen kérdéseket, egyszerűen nem találtam jót...

Nem szeretem a drámákat és a szerelmi háromszögeket. Aztán szeretném, ha befejezett lenne és az összejövős-szakítós-megint összejövős-ismét szakítós dolgokat sem szeretem. Ha ez nem lenne elég kikötés, örülnék neki, ha nem lenne ilyen beteg testvér szerelem, sem olyan, hogy többen szerelmesek valakibe (pl. a főszereplőbe), vagy viszonzatlan szerelem lenne benne, aztán az is jó lenne, ha szép lenne és reális. :)

+ A fiatalokról szólókat szeretem!


Kedvencem a Kimi ni todoke!

[link]


Ettől jobbat nem találok. Még ha ebben 2 lány is szerelmes a főhősbe (főszereplők közül) természetes, hogy a főszereplő kit szeret és abszolút semmi nem történik vele és a másik lánnyal... Még csak el sem gondolkozik rajta. Amúgy pedig nagyon romantikus, aranyos, szolíd és szép. Imádom :)



Még most nézem az Acchi Kocchi-t, ez is igazán tetszik! (Tehát jöhetnek ilyen aranyos féleségek)

[link]



A Hyouka is most megy,nagyon szimpatikus. Nagyon-nagyon!

[link]



Amik az általam látottak közül elmennek (de egyik sem olyan jó, szerintem): Lovely Complex, Kaichou wa Maid-sama, Inu x Boku SS, Special A, Ouran High School Host Club, stb...


Tehát tényleg sokat láttam, de egyik sem fogott meg.

Nem baj, ha nem tudtok választ, csak gondoltam hátha... Azt is tudom, hogy sok a kikötésem, de most valami tényleg nagyon-nagyon jót keresek. Nem baj, ha nem jót írtok, azért hátha tetszik valami! :)

Köszi! 14/L



2012. máj. 8. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az elején írtad, h nem szereted a drámákat... szerintem a Lovely Complex is drámai a maga módján, bár többször humor mögé rejtik... josei is belefér? Vagy mindenképp shoujo kell? Én a Hachimitsu to clovert ajánlanám, néhány egyetemista életét mutatja be, nagyon kellemes hangulata van. Bár lehet, hogy már ismered :)

Most mondhatnám a Durarara!!-t is, mert igazából az nem shoujo (nagyon nem :D), de lényegében mindenki azért csinálja, amit csinál, mert szeret valakit - így vagy úgy. :D

2012. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem most így a Bokura ga Ita jutott eszembe, de abban van dráma rendesen, és nem is olyan szakítok, nem szakítok.... de van benne egyszer. Szerintem ez nem igazán fog tetszeni, legalábbis az írásod alapján :) de nekem nagyon tetszett.

Amit még nem igazán tudok ajánlani, mert nem láttam az a Nodame Cantebile és a Méz és Lóhere. Ha jól tudom, akkor mindegyik romantikus.

2012. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat! :)

Sajnos már mindegyiket ismerem, és tényleg nem rosszak, csak valahogy nem ilyet keresek... De tényleg köszi, hogy megpróbáltatok segíteni! :)

2012. máj. 10. 21:57
 4/14 anonim válasza:
100%

Good Morning Call OVA (a mangát is elolvashatod)

[link]


Kyou, Koi o Hajimemasu

[link]


Bakemonogatari (Picit véres de nagyon érdekes!)

[link]


Clannad

[link]


A folytatása

[link]


Kodomo no omocha

[link]


Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (ez az egyik leghíresebb anime)

[link]


Toki wo Kakeru Shoujo (ez egy film de jó)

[link]


Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai.

(bőgős, de megéri megnézni)

[link]


Skip Beat!

[link]


Baby LOVE (OVA) a manga sokkal jobb

[link]


Fruits Basket (szerintem neked ez fog a legjobban tetszeni ezek közül)

[link]



De mivel én inkább manga párti vagyok ezért csak ennyit tudtam ajánlani. :)

2012. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Már ismerek párat, de a utána nézek a többinek, kedves vagy. :)

2012. júl. 25. 19:30
 6/14 Lara84 ***** válasza:
Angel Beats...vicces, a vége kissé drámai, de megéri megnézni!!!!
2012. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kami-sama Hajimemashita
2015. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 fannpaulik válasza:
Ao Haru Ride? amúgy én is ilyen animéket keresek :3
2015. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia Sukitte Ii Na Yo-t láttad már nálam most ez a BEST :D
2016. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sakurasou no Pet na Kanojo, Chuunibyou demo Koi ga Shitai, Chobits, Chuunibyou demo Koi ga Shitai Ren.
2016. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!