Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez mennyire érinti a magyar...

Ez mennyire érinti a magyar Anime oldalak vagy az Ind(@)videot? többit lent.

Figyelt kérdés

[link]


Félre értés ne essék, Netflix előfizum van, de nem minden anime megtalálható rajta.


kérdésem, ( oldal neveit nem írhatom ki, mert különben a kérdésem tiltásra kerülne..) mennyire vannak veszélyben az Ind(@)video vagy magyar Rajongói oldalak?, miután sorban, folyamatosan lekapcsolnak oldalakat?



aug. 31. 11:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért az is kérdés, kinek van még gusztusa az 576p DVD-ket egy 4k (2160p) tévén megnézni.
szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10

"A túlárazott Telekom elmehet ahova akar."

Ezek alapján pont olcsóbb. Ahogy írtam, a csatornákat már 4800 forinttól, pontosabban már 4792 forinttól elérheted. Onnantól kezdve mindenféle filmklub meg hasonló szolgáltatás van pluszban.


"be lehetett szerezni régi lemezeket 990 Ft-ért"

Ez mit jelent amúgy? Mármint persze, kenyeret is lehetett egykor gond nélkül 1 forintért venni, de nem hiszem, hogy ezt lenne értelme a mai árakhoz hasonlítani.

Ha a mai árakat nézzük, akkor egy 12 részes anime általában 30 dollárnál, olyan 12 ezer forintnál kezdődik, de ez felmehet - animétől és kiadástól függően - 30 ezerre is.


"Egy sorozat 5-6 lemezen szokott lenni, ami 5-6 ezer."

Kiindulhatok a saját számaimból? Nyilván minőség függő, hogy mi fér a lemezre, de akkor maradjunk a 2 rész per lemeznél. A jelenlegi számok alapján 13 ezer részt láttam, ami azt jelenti, hogy 6500 lemezt kellene tárolnom.

Ha csak önmagában a lemezt tárolom, ami 1.2 mm vastagságú, akkor egy 7.8 méter magas tornyot kellene tárolnom.

Ez persze nem reális, általában tokkal együtt kellene tárolni, hogy ne sérüljenek. Egy standard tok 1 centi vastag, vagyis 6500 centi, 65 méternyi tokot kellene tárolnom.


Ez mennyire reális? És én még elég fiatal vagyok, szóval ez az életem végére ennek többszöröse lesz.


"Igen, egy mozijegy áráért megnézhetsz több ezer filmet. De kinek van erre ideje? Mert aki dolgozik, annak nem igazán."

Dolgozom és bőven van erre időm.

Oké, nyilván nem havonta nézek meg több ezret, de két filmet megnézni egy hónapban, az annyit jelent, hogy 2 hetente 2 óra szabadidőd van. Ha ennyi sincs, akkor nagyon rosszul szervezed az életed.


Még annak is kényelmesen bele kellene férnie, hogy hetente megnézel egy filmet, amikor meg már bőven megéri előfizetni.

szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!