Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyar anime néző oldalak?

Magyar anime néző oldalak?

Figyelt kérdés
Csak az animedriveot és a magyaranimek.hut és az animék.hut ismerem. Ezeken kívül van valami jó oldal?

2023. jún. 17. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több nem nagyon van, talán van még az animem.org is.


Ha a lehető leghamarabb akarod megnézni egy adott futó anime következő részét magyar felirattal, akkor az azt az animét fordító fordítócsapat oldalára (vagy ha csak indájuk van, akkor az indájukra) menj fel és ott csekkold le, hogy kirakták-e már a kövi részt.

2023. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uraharashopon meg tudod nézni online is azokat az animeket amiket ők visznek.
2023. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. jún. 17. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Sorozatbarátra is felmennek.
2023. jún. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg nézz animét angolul és akkor nem kell ezzel szívni.
2023. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Én szoktam jobbmintatv.hu-n is nézni. Nincs fent az összes anime, de én valahogy jobban átlátom az egészet.
2023. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello! én régota nézem az animéket gyerek korom ota itt van pár weboldal amiket ajánlani tudok a többin kivül:


animem,animegun több más nincs max jobbmintatv vagy néha fel rakják indavideo ra vagy videára más max a foridtok weboldala de azt megtalálni nehéz söt sokszor be is fuccsolnak


ha szánál pénzt hogy nézhess animéket akkor ezeket ajánlanám: Netflix (igen vannak ot animék és magyar feliratal is!) jelenleg mást ami fizetös animékel nem tudok


ha viszont tudsz angolul vagy tán angolul akarnád nézni persze egyböl ahogy kijön akkor crunchyroll-t ajánlom de én nem szánnák ezért ezekre pénzt azért :D

2023. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!