Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime karakter,...

Melyik az az anime karakter, akivel hasonlítotok vagy azonosulni tudsz, mintha a másolatod lenne?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
*éppen
2023. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Shirayuki,az Akagami no Shirayukihime animéből. Közös az érdeklődési körünk.Nagyon hasonló karakterek vagyunk.
2023. júl. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kanon Shibuya-A személyiségünk hasonló

Arima Kousei-A problémáink és a személyiségünk hasonló

Tomoko Kuroki-A problémáink és az életvitelünk hasonló

Kumiko Oumae-A személyiségünk hasonló

2023. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Nanából Osaki Nana
2023. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lovely Comlex-Koizumi Risa. Magas vagyok és miatt sosem tekintettek rám lanykent, csak haverkent mindenki akit szerettem illetve annyiszor hallottam már, hogy az alacsony lányok cukik én pedig rohadtul sokszor megkaptam azt, hogy gnóm vagyok még hegyomlas, csakúgy mint Risa is
2023. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És nekem is nagyon sok hátrányos van a magassagom miatt, 175 cm de mindig én voltam mindenhol q legmagasabb és Risa nyújtott nekem egyedül támaszt, vele tudtam csak azonosulni, hogy hogyan is kezeljem ezt
2023. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!