Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Jojo Bizarre animét szeretné...

A Jojo Bizarre animét szeretném elkezdeni nézni,de nem tudom hogy hogy vannak a részek meg a filmek,valaki segítene?

Figyelt kérdés
Jojo azthiszem olyan 100 részből áll,de nem találtam sehol a 100 részt hogy lenne olyan.Hol találom a részeket,meg hkgy vannak sorrendbe a részek?
2022. márc. 9. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Indan fent van azonban csak is google kereséssel találod meg!

Na most moviek meg filmek nincsenek! Van live action film de hagyjuk azt + van egy régi nagyon régi hosszú ova azonban az csak a végső harcot mutatja !


A lényeg

Jojo bizzare adventure és a kimyo no boukan az ugyan az ez csak japan angol cím!


De elég be irni a googleba megnéztem hogy jojo 1.rész


A sorrend így van!


Sima bizzare adventure vagy kimyo no boukan

Az első a phantom blood arc ez valami 9 rész kb utána jön a battle tendency

Ez 1 évadban van ami 26 részes


Után jön a legsikeresebb és szerintem is a legjobb hangulatú

Stardust crisaders

Na ennek 48 része van


Utána jön a diamond unbreakable

Megint 48 részes


Utána. Golden wind / vento aureo

Megint 48


Most fut a stone ocean eddig csak pár rész van kint mert hamar le veszik de sauza fordítja csak szerintem most megint nincs ideje de ki adja! Durván a stardust crusaderstől ő fordítja őket szóval

2022. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak szólok minden arc-ban más a főszereplő úgymond végig a leszármazottak viszont sokszor kapnak nagyobb szerepet a régebbi generáció és ezt qurva jól használja ki
2022. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló is írta mindegyik Part-nak megvan a maga “JoJo”-ja. Leírom a Part-ok neveit s mellé a főszereplő JoJo-t is ,hogy lásd s hátha segít:

Part 1: Phantom Blood: Jonathan Joestar (illetve az apja, I. George Joestar)


Part 2: Battle Tendency: Joseph Joestar (fiatal korában, kb 18-20 évesen)


Az első kettő Part közti időben “off scene” élt II. George Joestar, róla szó esik a Part 2-ben.


Part 3: Stardust Crusaders: Jotaro Kujo (~17 évesen) és Joseph (itt idősebben, 60 körül, azt hiszem 63 volt)


Part 4: Diamond is Unbreakable: Higashikata Josuke (kb 16-18 körül), felnőtt Jotaro (~28) és nagyon idős Joseph (~79)


Part 5: Golden Wind: Giorno Giovana (~15-16)


Part 6: Stone Ocean: Cujoh Jolyne (~16), kb középkorú Jotaro (~40 körül azt hiszem).

2022. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!