Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van valaki itt aki szereti a...

Van valaki itt aki szereti a Jojo's Bizarre Adventure animét?

Figyelt kérdés
Egy ilyen fenomenális animét ritkán néznek az emberek, kíváncsi vagyok itt gyakori kérdéseken hányan látták már :)

2021. dec. 27. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam csak rákerestem youtubeon. Nem tűnik rossznak.
2021. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Még nem. ^_^
2021. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvencem. Mangát is olvastam (bár a nevek eltérhetnek animében és mangában)
2021. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvencem, narutoval egyetemben. :D
2021. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán néznek? Ja ezért sem véletlenül az egyik legnépszerűbb anime mióta az anime elkezdődött! Véletlenül sem!
2021. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Én ismerem s szeretem is, egyik kedvencem. Bár internet felhasználókból talán többen vannak akik a belőle származó mémeket ismerik de magát az animét nem látták vagy nem is ismerik, pl: “to be continued” mémek. Ismerek olyat aki az első rész végén azt hitte ,hogy bevágnak egy ilyen mémet s akkor mondtam neki ,hogy mi a helyzet :D
2021. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

magyarban is csak mellékesen az egyik legnépszerűbb!

nagy szégyen hogy az inda levette! ha nem lennének animék akkor az oldal rég befuccsolt volna szóval inkább legyen hálás és nagy pénzeket tud szerezni belőle!

2021. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 terminator9000 ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem énis és barátnőm is, sok ismerősömnek ajánlom akik nem is hallottak róla pedig nagyon sok animét láttak és imádják

Elkéne nekem is kezdenem a stone oceant de az a bajom hogy most elkezdem azt várjak mire jön a folytatás😔 majd elkezdem

2021. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh én még nem láttam, de el akarom kezdeni sok jó dolgot hallottam róla és szerintem a karakterek kinézete is jó, viszont most nincs időm arra hogy elkezdjem, de biztos hogy most ebben az évben megnézem!
2022. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezemen meg tudom számolni hány animét néztem de a Jojo nagy kedvenc. Főleg a zenei utalásokat bírom benne.
2022. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!