Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc és legkevésbé...

Melyik a kedvenc és legkevésbé kedvenc Jojo részed és miért?

Figyelt kérdés
Lehetőleg spoiler mentesen! :)

2021. máj. 15. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: Part 2

Miért? Németek. 'nough said.


Legkevésbé kedvenc: Part 1

Miért? A széria alapköve, sok koncepció még kiforratlan, illetve maga a Part is a legrövidebb. Ettől függetlenül is azért egy teljesen jó anime.

2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kedvencet nehezen választok általában, mert kb minden részben van valami nagyon jó és valami nagyon rossz is, part3 és part5 nagyjából fej-fej mellett vannak, mert egyrészt Polnareff, másrészt mindkét fő gang minden tagjában van valami, ami miatt tudok velük azonosulni terápiás szinten.

a legkevésbé kedvenc viszont kétségkívül part7. vannak rossz karakterek, akiknek egy nagyon alapos átírás kellene (Stroheim), vannak, akiket nem szeretek, de látom az értelmüket (J Geil) és akkor van Valentine, akit egyszerűen nem akarok a sorozatban látni :,) és sajnos elég szerves része a történetnek ahhoz, hogy ignorálni se tudjam.

2021. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc: Part 4, Kirát nagyon szerettem, Rohan is hatalmas kedvenccé nőtte ki magát, valamiért ezen szórakoztam a legjobban. De persze a part 3 és part 5 is nagy kedvenceim.


Legkevésbé kedvenc: Part 1, igazából itt még gondolkodtam is, hogy nézzem-e ezt, de nagyon jól tettem, hogy folytattam.


A mangát még nem kezdtem el, szóval ez csak az anime alapján alkotott véleményem. Jöjjön már a következő part:3

2021. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a part 4-et szeretem a legjobban meg a part 3-at (nem igazán tudok választani)

Mind a kettőnek nagyon tetszettek a történései és a karakterek.

Nincs olyan part amit ne szeretnék. Mind jó

2021. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kedvenc: Diamond is Unbreakable

Tetszett, hogy városra szűkítették a kalandokat, jó volt a hangulat is emiatt.


Legkevésbé tetszett: Phantom Blood. Alapjáraton csak a story megkezdésére kellett.

2021. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a full ranking:


7>2>5>4=3>6>1


Kedvenc part 7, minden szempontból a legkiemelkedőbb, karakterek, rajzolás, harcok, standek, sztori. De tényleg. Egy dolgot nem tudok mondani amiben nem a legjobb.


Part 1 egyértelműen a legrosszabb, elég klisés kezdetleges formula de nem róvom fel neki mert valahogy el kell kezdeni.


A legtúlértékeltebb a 3-4, ahol vannak nagyon erős high pointok (Egypt arc, Kirás harcok), de a többi nagyon szenvedős és repetatív.



#2, Hogyhogy nem tetszett Valentine? Szerintem motiváció szempontjából mindenképpen a legérdekesebb jojo főgonosz. Standről értelmetlen vitatkozni de nekem abban is kedvenc.

2021. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nagyon meglepődtem ahogy olvastam a válaszokat ugyanis én imádtam a part 1-et. Igaz hogy klisés és egyszerű de szerintem pont ezért jó. A JJBA jellegzetes stílusához nagyon jól passzolt ez a kis sablon-történet, plusz a nyelvezete is baromi jó. Megértem hogy sokaknak nem tetszik, én bármikor újra tudnám nézni azt a 9 részt.
2021. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az összes part nagyon tetszett, mindegyiket élveztem. Most a JoJoliont olvasom, jelenleg a 28. fejezetnél járok.

Nekem ez a rangsorom (Jojoliont nem veszem bele, mivel még az elején vagyok):

Vento Aureo

Diamond is Unbreakable

Stardust Crusaders

Steel Ball Run

Battle Tendency

Stone Ocean

Phantom Blood

2021. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 First fire válasza:
A part 3 és part 4 tetszett talán a legjobban. Ez szórakoztatott leginkább. A part 3 elég színes, sok a karakter meg a helyszín, ezzel szemben a part 4 egy városban játszódik, mégis ugyanolyan izgalmas és a legtöbb kedvenc karakterem is ebben van. Legkevésbé a part 1, az még olyan egyszerű volt, ettől függetlenül Jonathan és Speedwagon is egyik kedvenceim.
2021. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!