Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted hogyan lesz vége...

Szerinted hogyan lesz vége tokyo revenge?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Mikey nem éli majd túl, viszont Takemichi meg fogja menteni Hinatat, de a többiek nem élik túl.
2021. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, te mit gondolsz hogy fog végződni?
2021. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Twitteren a legtöbben azt mondják, hogy először majdnem mindenki meghal vagy nagyon közel kerül a halálhoz hogy Mikey megtapasztalja milyen amikor elveszt mindenkit, és az fogja a jó útra téríteni. Meg sokan azt is mondják hogy Takemichi bele fog halni abba ahogy megmenti Mikeyt, de meg fogja csinálni. Szerintem ezek reálisnak hangzanak, főleg abból kiindulva hogy most hol tart a manga.
2021. szept. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt is szokták mondani hogy kiderül hogy Takemichi egy időhurokban ragadt és nem tudja megváltoztatni az alap történéseket (szóval pl Baji és Draken ugyanúgy meghalnak, Mikey ugyanúgy gonosz lesz, stb), és mivel senkit nem tudott megmenteni ezért depressziós lesz és ugyanúgy beugrik a vonat elé mint az elején, csak most direkt. De én nem gondolom hogy így lesz vége, szerintem sokkal több van ebben a sztoriban.
2021. szept. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikey kun meghal, Takemicchhi lesz a kemény vezér. Mindenkit megment.
2021. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!