Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc isekai...

Melyik a kedvenc isekai animéd és miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem sokat láttam.

Ha csak sorozatokat nézünk, akkor ezek alapján a Re Zero. Nem, egyáltalán nem azért, mert az a leghíresebb, hanem azért, mert a történetét borzasztóan jól összetettnek és kidolgozottnak tartom, a drámai része is pont olyan, amilyet én szoktam szeretni, a karakterfejlődés meg kiváló. (Ez utóbbi egyben mondjuk a negatívuma is, mert ahol most tart a sztori, ott már mind a két főhőst sikerült megkedvelnem, de eleinte idegesítőbb voltak, mint huszonhat légy egyszerre. Meg hát a fejlődés remek, a karakterek kedvelhetők, de a karakterkidolgozás azért nincs egy mesterfok-szinten.) Nyilván vannak pontjai, amibe bele tudok kötni (lassan indul be, a világa, satöbbi, satöbbi), de összességében az én ízlésemnek pont megfelel. Ha nem ismered (bár kétlem, az egyik legfelkapottab isekai), mindenképp tégy vele egy próbát. Legalább az első évadot nézd végig.


Ha movie is ér, akkor egyértelműen a Chihiro szellemországban. Egyike azon animéknek, amit mindenkinek, akár nem-animésnek is látnia kell. Miyazaki, Ghibli.

2021. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Douluo Dalu (kínai donghua)

Kyou Kara Maou


Azért ezek a kedvenceim, mert nem elcsépeltek. Nem egy kaptafára készültek, remekek a karakterek, érdekes a történet, szép a grafika és jók a zenék. Lekötnek. Ja, nincs bennük fanservice, ok nélkül mutogatott női mellek-bugyik és nem ismétli a ma divatos sallangokat.


A KKM nem új, sajnos egyetlen negatívuma, hogy nincs lezárva - kivéve a light novel és a manga -, de ennek ellenére imádom. Életem első isekai animéje volt, és bár nem egy friss mű, de ajánlom mindenkinek.

A Douluo Dalu 2018 óta fut, és nem mostanában lesz vége. Szeptemberben jön a 10. évad belőle. Alig várom. *.*

2021. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

TOP 10 folytatások/előzmények mellőzésével és viszonyítási alapként pontozással 1/100 skálán:

[link]


Egyébként folytatásokat is beleszámolva 81 isekai-t láttam.

2021. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!