Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor hogy is vannak...

Most akkor hogy is vannak ezek a Boruto fillerek?

Figyelt kérdés

Már régóta elegem lett a boruto animéből és a fillereiből. Nehezen tudnék mondani mégegyi olyan animét aminek ekkkora hányada filler. Úgy másfél éve már csak a mangát követem. De most komolyan, bőven van már elég kötet, igazán elkezdhetnék leanimálni.

VISZONT: láttam most egy yt videóban egy filler részletet amiben Shikadai chunin lett. (Én nem olvastam ilyet a mangában). Ilyen karakterfejlődésnek nem kéne lennie egy fillerben. Miért van ez? Vagy akkor két történetváltozat lesz?



2020. jún. 14. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az egész Boruto egy filler...


Egyébként a Naruto is színig volt pakolva fillerrel. Gyakorlatilag a fillerek már a TV Tokyo védjegyévé váltak így teljesen érthető ha nem igazodsz el rajta.


Én azt tanácsolom, hogy csak nézd és kész. Felesleges agyalni rajta, hogy mit miért csinálnak úgy ahogy.

2020. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huhh hát nem is tudom. Azért vannak olyan filler részek, hogy csak fogom a fejemet, hogy miért csinálnak ilyen hülyeséget. Esetleg arra kaphatnék választ, hogy melyik fillerek azok amiket még érdemes megnézni? Valahogy nem izgat Chocho szerelme meg miegymás.
2020. jún. 15. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

[link]


ha érdekelne :)

2020. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én személyszerint megértem hogy a filler részektől már elegetek van de azért a Borutót meg a Naruto Shippudent össze hasonlítsuk a Narutóban a filler részek csak kb egy-kettő történetnek voltak kb fél perc módosítással vagy még annyival se vetítve még a Borutóban eddig egy filler rész se volt ismétlése egy történetnek se bár megértem hogy valaki únja de azért hozzátesznek a történethez. Remélem hamar újrskezdik a vetítéseket mert így kitudja mikor érjük be a manga történéseit.
2020. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azt látom a filler lilstákon, hogy van külön manga canon és anime canon. Ezzel kapcsolatban mit lehet tudni? Az anime canon az kvázi filler nem?
2020. jún. 18. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a manga canon ami a mangában is benne van az anime canon ami meg csak az animében van.
2020. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!