Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi idő után feküdtetek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdtetek le a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

23 vagyok és most jöttem össze a párommal aki lány és lánnyal még nem voltam de fiúval igen

Szeretnék várni mert még is csak kezdő leszek ebben a helyzetben

Mennyi az a bizonyos idő amennyit várnárok ? Vagy vàrtatok?

Kor is kérnék



2019. júl. 3. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, mennyit találkozunk, de ha klappol a kémia akkor két hét kb
2019. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét.
2019. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb másfél év után,mert 15 évesen jöttünk össze.De már jóval előtte volt petting.

19/L

2019. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
Sorry ha kicsit off, de mi számít még pettingnek, és mi az ami már szex egy leszbikus kapcsolatban?🤔
2019. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3. vagyok,nekünk az volt a petting,míg ruhán keresztül izgattuk egymást 🤷‍♀️
2019. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Heti 1x találkozunk de majd most nyáron sürübben

Első ott alvásnál meg történhet a dolog?

2019. júl. 3. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsenek előírások, hogy mikor kell. Amikor úgy gondoljátok mindketten, érezni fogjátok, amikor eljön a pillanat. De első együttalvásnál simán megtörténhet, főleg, ha már előtte is találkoztatok.

Én általában 1-2 hetet, vagy egy hónapot minimum várok, a jelenlegi barátnőmmel 2 hét után került rá a sor. 28/L

2019. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 22, 2 és fél éve vagyunk együtt barátnőmmel. Nekem ő az első nő az életemben, neki már volt előttem nővel hosszabb kapcsolata. Mi interneten ismerkedtünk meg és 3 hétig csak telefonaltunk meg beszélgettünk, aztán találkoztunk, és másnap reggel megtörtént a dolog. Azóta is nevetünk rajta hogy mennyire korainak tűnik így, de nálunk jól sült el, januárban eljegyzett és az esküvőt meg babát tervezünk :) és nagy a szerelem. Szóval szerintem nincs rá recept mennyit kell várni, ha ott vagytok úgyis érzitek jöhet-e, vagy még várat magára az első :)
2019. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kb eg éve ismertem akkor a párom mikor lefeküdtünk, de akkor még nem voltunk együtt, igazából ez hozott minket össze. Neki volt már tapasztalat nekem semmi. Ez szerintem sem időhöz köthető egyébként. Akkor tegyétek meg mikor készen álltok rá. Az nem számít, hoyg van-e tapasztalatod vagy sem, attól hogy vársz még plusz két hónapot nem fogsz hirtelen megvilágosodni. Ebben egyedül úgy lehet fejlődni, hogy gyakorolsz. Amiatt meg ne aggódj, hogy nem leszel jó. Ritka az az eset, hogy rögtön eltalálod, hogy a másiknak mi hogy jó, mindenkine más az igénye, de nincs ezzel semmi baj. Az első szex, ha lelkileg egymásra vagytok hangolódva akkor tökéletes lesz teljesítménytől függetlenül. Én egy dolgot tudok javasolni, próbáld alapul venni, hogy neked mi, hogy jó és azt próbáld csinálni vele is, úgy is irányítani fog, ha valamit másképp szeret. Ne stresszeld túl, én is nevettem magamon visszagondolva mennyit stresszeltem ezen pedig tök fölösleges volt, szupi lesz minden hidd el :)
2019. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!