Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy szexkapcsolatnál a találko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatnál a találkozón, hogy kéne kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Házas nővel megismerkedtem a neten és szeretné kipróbálni egy nővel. Találkoztunk 1szer de én sem vagyok egy hatalmas tapasztalattal rendelkező. És ő nyilván nem fog kezdeményezni, szóval nekem kell. De hogy? Mármint, hogy ne legyen gáz az egész. Szerintetek?

25/N


2019. jún. 13. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Mintha pasival lennél, ölelés csókok, simi stb...

Aztán a többi jön magától szerintem

2019. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Felmentek a lakásra vagy ahol szeretnétek szexelni, megcsókolod finoman, szenvedélyesen utána tapi, kinyalod stb

Ahh én is élveznék egy milfet 😍

20/L/bi

2019. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18-20 évesen is lehet házasnak lenni észkombájn
2019. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisördög1 ***** válasza:
37%
A 2-es pompásan leírta, úgy!
2019. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan helyzet húzd oda magadhoz és csókold meg. Ha úgy érzed rajta hogy mehet tovább, akkor folytasd a csókot. Ha tiltakozást érzel akkor ne erőltesd, lehet sok neki hirtelen
2019. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 38 éves amúgy. :)
2019. jún. 13. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Akkor az se normális ha 38 évesen egy éretlen 25 évesre izgul...
2019. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Kinek mi éretlen. Ne magadból indulj ki. Valaki 40 évesen is 15 éves szinten van (nő is, nem csak pasikban van ilyen).


Voltam 30 éves koromban olyan 47 éves nővel, aki azt se tudta hogyan kezeljen egy sima ölelést, gyerekesen menekült egy ártatlan csók elől, minor randizgattunk már (nem én voltam az első nő az életében).


És voltam olyan 22 évessel 35 évesen, aki olyan volt, mintha velem egykorú lenne gondolkodásban.


Szerintem nem kell egyből a korral jönni. Mert az, hogy 60 éves pasinak 20 éves csaja van, az nem gáz mi? Mert heterok. Jaja. :D

2019. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!