Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tudnék kezdeményezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kezdeményezni egy lánynál akinek szemmel láthatóan én is bejövök?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom... most nagyon morbid dolgot fogok mondani, de ha beszélgetnél vele és elhívnád egy randira?
2017. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
arra gondoltam ha odamegyek hozzá milyen témákat hozzak fel hogy ne legyen/legyek gáz
2017. jan. 12. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Attol függ beszélgetetek már valaha?

Honnan tudod hogy te is bejösz neki?

2017. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól füģ beszéltetk-e már,akkor folytathatod azokkal a témákkal,amiket akkor elkezdtetek.Ha még nem(akkor honnan tudod hogy bejössz neki?Egy nézés,vagy egy mosolygás nem jelent semmit,félre is érhetted),ugyanúgy kezdd mint bármelyik beszélgetést,szituációtól függően.Pl.suliba melyik osztályba jár,kik a tanárai stb.,munkahelyen mióta dolgozik itt,honnan került ide,stb.moziban milyen filmeket szeret nézni,baráti társaságban mióta,hannon ismeri a közös ismerőst,tömegközlekedésen honnan hovájár stb,stb,stb.Ezekkel elkezded es lehet folytatni család,tanulmányok,kedvdncek,meghivod egy italra,vacsorázni,sétalni stb,stb,stn.Nem nagy ördöngősség...
2017. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, lehet, hogy az vagy, aki nekem tetszik? :O

Amúgy szerintem a suliról/egyetemről/munkahelyről, vagy az időjárásról (ha hirtelen nem jut eszedbe semmi :D), hobbik, ilyesmi.

De ha bejössz neki, akkor szerintem teljesen mindegy, mit mondasz neki, már annak is nagyon örülni fog, hogy odamentél hozzá. Legalábbis magamból kiindulva én meg se tudnék szólalni, csak vigyorognék, mint egy idióta.

L/biszex

2017. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös nem hinném hogy én vagyok az de kb. én is ilyen lennék ha egy olyan lány jönne oda aki bejön csak én nagyon félek a kudarctól meg nincs is nagy önbizalmam ezért is írtam ide
2017. jan. 12. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő egyáltalán nem közeledett még feléd?
2017. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 nem egy ismerősre gondolok
2017. jan. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!