Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ritkán találkozunk a barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán találkozunk a barátnőmmel, mert messze lakunk egymástól, viszont ha találkozunk, csak a szeretgetés megy, összebújás, alig beszélgetünk olyankor. Ez így normális?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen

A közbenső időben beszélgettek eleget.

2019. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amikor távol vagytok sokat chateltek, akkor igen normális.
2019. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, mikor épp távol vagyunk egymástól, úgy sokat beszélgetünk.

Csak azt hittem ez így furcsa, mert ugye én szeretem őt, csak olyankor inkább a tettek beszélnek helyettünk és egyszerűen jó egymással lenni.

2019. ápr. 20. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Itt tényleg attól függ a dolog, hogy ez miért van. Nem leszek népszerű a válaszommal előre tudom. XD

Szerintem ha azért van csend, mert ilyen téren zavarban vagytok a másik előtt meg fura úgy beszélni az nagy baj... remélem nem csak chat van amúgy, hanem sok hívás is, mert akkor jobb a helyzet. És amúgy igenis baj, ha nincsen miről beszélni az embernek a párjával.

Aztán a hallgatás háttere személyes rohadt gáz tapasztalatat még az, hogy netes ismerkedés, mindenki azt kamuzik magáról amit még pont nem szégyell, aztán... hát úgy nehéz élőben is. :) Én lettem jól átverve, hogy mennyire szeret kirándulni előadta, aztán kiderült, hogy kb. fél kimenni a házból és egésznap dugna. Én pedig nyáron a 40 fokban inkább mennék és este normálisabb hőmérséklet mellett szívesebben élvezem a másik testét. XD Nem is tartott sokáig ez.

Aztán tényleg a legvalószínűbb, hogy minden oké csak amúgy sokat beszéltek... olyankor ez simán belefér, és semmi baj nincsen is vele. :)

2019. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. De ha téged zavar akkor mondd el neki és találjatok rá megoldást.
2019. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd szóba hozom. Köszönöm, hogy válaszoltatok. :)
2019. ápr. 21. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!