Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez már melegség vagy még csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már melegség vagy még csak baráti szeretet?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek vagy csaja, de úgy kezdődött az egész, sokszor szoktunk filmet nézni nálunk az ágyból és egymás mellett szoktunk ülni vagy feküdni és egyszer néztük REC-et este , eléggé para volt és párszor a párnába nyomtam a fejem h ne lássam jeleneteket és egyszer csak így hátulról átkarolt a vállamnál és magához húzott h ne parázzak én meg a fejem a mellkasára raktam. aztán azóta párszor ez megismétlődött, de nem tudom mi ez, mert nekem jó érzés, meg gondolom neki is, ha ezt csinálja.

Nem szoktunk beszélni erről, meg sztem több mindenbe nem is mennék bele, de olyan más érzés, mintha baratnőmmel bújnék össze.



2018. dec. 9. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem vagytok melegek, de egy kicsit fura ez az összebújás dolog, lehet kicsit femininebb típusúak vagytok, nem tudom.

42/N

2018. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ennyiből még nem lehet megmondani :).
2018. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az lenne.
2018. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagytok melegek.

Én egy 19 éves srác vagyok és az összes barátomat képes vagyok bárhol megölelni, vagy magamhoz húzni.

Ez egy teljésen természetes baráti reakció és az érzéssel sincs semmi gond.

2018. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív emberi társas kapcsolatokban ugyanaz a hormon játszik szerepet (oxitocin), mint ami a szexuális jellegű kapcsolatokban. Hogy aztán ilyen állapotban a vasúti váltó melyik sínpárra állítja a vonatot, az nagyban függ a helyzet egyéb körülményeitől.
2018. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, teljesen a barátság kötelékébe tartozik ha simogat, megfogdoss vagy akár megis csókolhat.
2018. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak melegség létezik, hanem bizonyos fokú biszexualitás is, ami nem zárja ki, hogy mellette barátnőd is legyen.

Illetve attól, hogy eddig nem éreztél így, még fennálhat.

2018. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biszex lehetsz
2019. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!