Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbi a baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbi a baratnom?

Figyelt kérdés

Szerintetek leszbikus a legjobb baratnom?

A baratnomrol azt kell tudni hogy manipulalo tipus mindig o donti el hova menjunk mit csinaljuk stb. Az a terve, hogy velem akar dolgozni, velem akar lakni, es nekem ez tulajdonkeppen kicsit fura. Altalanos iskola ota mondogatja ezt es ahhoz kepest most mar eleg nagyok vagyunk. Multkor volt nalunk es azt mondta menjunk fel egy parkereso oldalra es legyunk leszbik. Gondolom viccbol mondta, aztan meg elkezdett leszbi lanyokrol kepet keresni..nekem ez egy kicsit fura volt. Az elott sose csinalt ilyet, de talan utalt ra..egyszer mikor naluk voltam az agyban ram fekudt es majdnem megcsokolt..tobbszor is volt mar ilyen csak maskor nem az agyba de az utolso centit sose tette meg...en meg olyankor nem ertettem hogy mi van. A suliban olyat is csinalt, hogy mindig bementunk az oltozobe ahol a kabatok meg ezek voltak es amikor a tobbiek az udvaron voltak, es nem volt ott senki, akkor megkert hogy masszirozzam meg a hatat meg hogy adjak neki puszit ..epp elotte napon bekultunk ki, ugyhogy gondoltam kedves leszek es adok neki, miutan megpusziltam azt mondta " ez fura volt" . aztan sokszor volt mar olyan is a suliban hogy egymast vittuk a hatunkon. Ez mondjuk annyira nem volt fura. Az volt a legelso eset ( amikor nem is tekintettem ot a legjobb baratomnak ) hogy nalunk aludt es ugy aludt hogy atkarolt engem ugy aludtunk el. En pedig mondtam neki hogy menjen arrebb es nem ment arebb..ez volt az elso eset. Mindig feltekeny volt ha mas LANNYAL beszeltem a suliban, de utana mindig bocsanatot kert . Roviden ennyi, bar ezek alapjan nem hiszem, hogy meg lehet ezt itelni, mert regen tortentek, de azert kivancsi vagyok a valaszaitokra.



2016. márc. 28. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem leszbikus... ha ezt csinálná egy barátnőm, már rég felvilágosítottam volna, hogy be lehetne fejezni.
2016. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát valószínű, de nem teljesen biztos. Lehet ő úgy érzi, hogy ez még nem megy túl az intimitás határán, és tulajdonképpen nem is leszbikus.
2016. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%
Szerintem nem feltétlenül leszbikus. Az is elképzelhető, hogy egy nagyon erős lelki kapcsolat vonz téged hozzá(máshogy nem tudtam megfogalmazni, de szerintem érted). :-)
2016. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Én a legjobb barátnômmel és a szobatársammal a koliban mindig úgy aludtunk,hogy átkaroltuk egymást. Volt olyan is,hogy maszíroztuk egymást,puszilgattuk stb.... Sôt még egyszer a pasimat is felizgattul azzal,hogy összeérintettük a nyelvünket. :D én nem gondolom,hogy ettôl leszbik lettünk volna. Csak középsuliban minden percünket együtt töltöttük,a mai napig legjobb barátnôk vagyunk. :) nálunk mindjárt gyerek,ôk meg most készülnek az esküvôre.
2016. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt lehet erezni. Ha megfordul a fejedben, h az-e, akkor tobb valoszinuseget tippelek.


De szamomra az is erdekes,hogy te sem tiltakoztal(legalabbis ilyet nem irtal). Ebbol az jon le, h jol estek neked is ezek a dolgok,de nem tudod megmagyarazni miert.

2016. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!