Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom kell e aggodnom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kell e aggodnom, leszbi a tancoktatom bachatat oktat es hat az egy erotikus tanc, en ferfi oktatora gondoltam de fura novel tancolni! Ilyenkor beprobalkozhat esetleg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Hú az nagyon kínos lehet :D

Ha le*bi és tetszel neki elképzelhető :O F/25

2016. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszi megnyugtattal!

Amugy erzek valami kisugarzast felole es melyen mindeg a szemembe nez es osszesimulva vonaglunk..

2016. márc. 15. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Alakul.Ebből még lesz valami.:)

Ami késik,nem múlik.

2016. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Aggódnod miért kéne? Egy férfi tánctanár esetleg megerőszakolhat, de egy leszbikus nő...?
2016. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De en hetero vagyok es eleg kellemetlenul erzem magam ha hozzam simul!

Ti eleg konnyelmuen fogjatok fol...

2016. márc. 15. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Most tényleg, mennyivel lehet veszélyesebb, mint egy férfi oktató (vagy élveznéd ha egy csávó kezdene kis veled?!)? Ha zavar szerintem beszéld meg vele, ha van annyi esze elfogadja (ahogy egy férfi is), de ha tovább nyomul, akkor mond meg neki, hogy te így nem tudsz táncolni.
2016. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kb úgy tetted fel a kérdést, mintha leprás lenne attól, hogy leszbikus...

Egy férfi táncoktatónál nem aggódnál, hogy bepróbálkozik?

Hatalmas önbizalommal meg is szavaztad magadnak azt, hogy a leszbikus táncoktatónak te 100%ra bejössz és bepróbálkozhat esetleg... :D

Az mondjuk nem merül fel benned, hogy ez a munkája és nem mászik rá a tanítványára....?

Nem, mert ha leszbikus, akkor biztos egy szexéhes állat is..... :D

2016. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a leszbi nôk nem szexéhes vadállatok, hanem emberek, azt tudom javasolni, hogy.... figyelj, bonyolult lesz... beszéld meg vele ezt :D

Nem bántóan, csak mondd meg neki, hogy kicsit neked kellemetlen ez a testi közelség, lehetne-e, hogy picit nagyobb távolságot tartson. Ne térj ki arra, hogy miért csinálja... Simán lehet, hogy nem tudatos a dolog és nincs is semmi hátsó szándéka vele és akkor szarul esne neki, hogy rögtön ezt feltételezed csak azért, mert meleg. Legalábbis nekem szarul esne a helyében.

Ne rugózz azon, hogy kikhez vonzódik. Csinál valamit, ami neked zavaró és neki "mindent a kedves vendégért" alapon illik mindent megtenni azért, hogy neked kellemesen teljen a táncóra. Ha ez azt jelenti, hogy kicsit távolabb kell húzódnia tôled, akkor egy rendes tánctanár ezt minden zokszó és sértôdés nélkül meg fogja tenni.

Ha olyan, mint az általam eddig ismert edzôk és tánctanárok és nem valami ritka nagy bunkó, akkor nem fog nagy ügyet csinálni belôle és kulturáltan meg tudjátok beszélni.

2016. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Mellesleg én oda meg vissza lennék örömömben, ha egy csinos nôi edzô hozzámsimulna :P Nyilván más, mert én leszbi vagyok. Mindenesetre ha neked nem kell, irányítsd át hozzám, én nem fogok rá panaszkodni :D
2016. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Necsodálkozz ha leteper a földre és elkezd ujjazni.
2016. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!