Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki egyszer kipróbálja nővel, akkor nem kell neki többé férfi?

Figyelt kérdés
Ennyivel jobbak a nők?
2019. márc. 28. 19:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A pasik csak irigyek, mert jobbak vagyunk..:D

Bantja az egojukat...

2019. márc. 28. 21:42
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Hát én mondtam. :D

Nem arról van szó kérdező, teljesen lényegtelen ki a jobb, különben se vagyunk egyformák, mindenkinek más jó, de ők képtelenek felfogni hogy vannak olyan nők akik nem kérnek belőlük. Aztán fröcsögnek, sőt van aki agresszív lesz. Ez természetesen nem igaz az összes pasira de sajnos igaz épp elégre, és így nem is csodálom ha már csak ezért is egyre többen fordulnak inkább a lányok felé.

2019. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Én megmondom az igazat, mégpedig hogy egy nő sokkal jobban tudja hogy mire vágyik a másik nő, hogy mit akar es mikor mit érez és sokkal érzelmesebb is egy nő, de a pasik csak felületesek de egy nő sex közben sem téved el a másik érzelmeiben. A hetero nők közül is néhanyan ezt gondolják. 22ll
2019. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
7-es vagyok, és nő. :D biszex, aki a férfiakhoz jobban vonzódik. Ha már kaptok egy ilyen választ, akkor biztos pasi vagyok, vagy homofób? Fel lett téve egy kérdés, amivel nem értek egyet. Akkor ne is írjak? Csak az írjon, aki egyetért? És nem írtam senkinek üzenetet.
2019. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

"Ha már kaptok egy ilyen választ rögtön pasi vagyok?"


Nen ezt mondtam csak hogy ebben a szituációban most nagyon sanszosan annak tűntél. :D

2019. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

Miért van az az érzésem, hogy ez a kérdés a leszbikus vs. biszex vitát provokálja?

Ne adjuk már meg ezt a luxust, elég hiszti van itt.


Nagyon sok prekoncepció van itt, pl. az a elgondolás, hogy az ember tettei valahogy determinálják azt hogy kihez vonzódik?


A szex meg egy cselekmény amit valamilyen okból/motivációból csinálsz. Vagy nem csinálsz. Lehetsz te absztinens is, de ettől még leszbikus vagy.


A leszbikusság identitás, nem egy elfoglaltság, nem kell aktívan csinálni semmit. Csak csak vagy oszt kész.

2019. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Abszolut nem a leszbikus-biszex vitát akartam generalni..:)

Csak van egy ilyen tapasztalatom es erdekelt,hogy ezt masok is igy gondoljak -e.

Es igazabol bebizonyosodott,hogy ez nem egy alaptalan altalanositas, hanem igenis ez egy letezo dolog.

2019. márc. 29. 14:30
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

Le leszek én is pontozva de leírom

Én is így voltam vele DE!

Nem egy kolleganőm ismerősöm próbálta már lánnyal de megnaradt a pasiknál

Ez nem arról szól hogy a nők mennyivel jobbak és istenkirályak az ágyban a férfiak meg nagy szrok! Nagyon sajnálom hogy a kategóriánk már gyakorlatilag tényleg erről szól. A lényeg az hogy az olyan nőnek aki alapból férfipárti és kiváncsisagbol vagy egyéb okbol összekeveredik nővel és nem jó neki,az megfog maradni heteronak

Nem törvényszerű csak annál aki alapból nőpártibb

Tessék nyugodtan lepontozni,állok elébe

2019. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van itt szó hogy aki a pasikat írja leszvazzuk, aki a nőket azt fel.

Sajnalom ha így jött le de félreértetted.

Ha ezt csinálják itt a leszbikusok/nőket preferáló biszexek az ugyanolyan gáz mint amikor a pasik csinálják ugyanezt. Csak az a vicces hogy amikor a pasik vannak dicsőítve hogy velük jobb a szex/kapcsolat akkor nincs ennyi felháborodás.

És semmi nem törvényszerű. Lehet hogy valaki alapból nőpárti volt most meg férfipárti. Lehetséges fordítva. Olyan is van aki egyszer kipróbálja nővel, többet nem kér belőle. Olyan is van aki kipróbálja egy nővel és a férfiakból nem kér többet. Minden lehetséges és mindannyian mások vagyunk, mindenkinek más kell.

Jó lenne ha befejődne ez az ostoba vita, bizonygatás.

Már az is elég gáz volt amikor a pasik egója nem bírta feldolgozni hogy nem minden nőnek kell a farkuk.

Ne kezdjétek ti meg a fordítottját lányok. :D

2019. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!