Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus hölgyek, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hölgyek, mi a helyzet a meztelen férfi testtel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a nagyhasú, szőrös, büdös, fogatlanokra gondolok, hanem a normális (nem átlagos, hanem NORMÁLIS) férfi testre. A látvány taszító? Hozzáérni undorító?


Kort is kérek, és hogy van-e valamilyen szémélyes tapasztalat (akár munkakörből kifolyólag).


Köszönöm :-)



2019. jan. 26. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekem semleges. Ha van fiú haverom persze nem undorodok hozzá érni, de nem szexuális értelemben.

22/L

2019. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem undorító, elismerem ha helyes egy férfi. Csak nem hoz lázba sem a felsőteste, sem az alsóteste.
2019. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Gusztustalan. Bottal sem nyúlnék hozzá:-)
2019. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Egy izmos férfi felsőtest igenis szép látvány, ahogy a melegek is elismerik ha egy nőnek szép az alakja.

Ebben semmi szexualitás nincs, csupán szépérzék.

Nekem a legtöbb férfi ismerősömnek viszont "átlagos" az alakja, szóval semmi izom, full vékonyak, az számomra elég taszító látvány, vagyis hát olyan amihez remélem soha nem lesz közöm.

De az izmos, szőrtelen felsőtest akkor is szép látvány. Szépérzék. Ennyi.

2019. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Semleges,semmit nem vált ki belőlem ha a micsodája és a hátsója el van takarva. Ha nincs akkor nem azt mondom hogy gusztustalan de nekem gusztustalan. Remélem értitek a különbséget.
2019. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

#6 fura lenne ha undorító lenne neked a férfitest miközben te is férfi vagy nem?

Hülye kérdés eleve? Mi legyen a véleményünk a meztelen férfitestről? Legyen izgató vagy mi? Minket egy pucér pasi taszít, nem szeretnénk se látni se hozzáérni mi a probléma vagy különös ezzel?

2019. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És csak azért hogy ne lehessen azzal támadni hogy a leszbikusok milyen férfigyűlölők meg undokok és a melegek miért nem ilyenek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

Tessék, ugyanaz a reakció, sőt rosszabb.

Pedig nekik több idegszáluk lehet kezelni az ilyen kérdéseket,mert ha tippelnem kéne a hetero fiuk által rendszeresen feltett " de ugye azért szexelnétek fiúval?" "De néha nem hiányzik a farok?" "De ugye azért egyszer egyszer bevesztek egy fiút" "De azért bevennétek harmadiknak egy pasit?" típusú kérdések hetero lányok által melegeknek feltett változatai ha nem is soha, de azért ritkábban jelennek meg a homo kategóriában. Ugyanúgy ahogy kommentben is kevesebbszer kapják meg az anyázást, szitkozódást, "majd én megtérítelek", "kigyógyítalak a leszbikusságból" és társainak hetero lány változatait. Akinek nem inge természetesen ne vegye magára.


És még egyszer, nem mondom hogy undorító egy test, de engem attól még taszít, mindegy hogy izmos, vagy dagadt,szőrös, mindkettő taszít. Gondolom az #5ös válaszoló sem szeretne hetero fiú létére egy meztelen fiút fogdosni, ugyanúgy mi sem.

2019. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Egy szép férfitest olyan számomra,mint egy finoman megmunkált szobor: kellemes ránéznem,de nem hoz tűzbe.
2019. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Arra szoktam gondolni hogy ebbe mi tetszik valakinek. :D (bocsi)
2019. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Egy izmos kart lerajzolni tök jó dolog. Vagy lábat. De még egy férfi arcot is, számomra az igazi kihívás.


Nekem elég furcsa érzésem támad, mikor félmeztelen férfiakat látok: nem értem, hogy miért nincs mellük, nem értem, hogy miért ilyen egyenes a hátuk, nem értem, hogy miért olyan vékony a csípőjük és azt sem értem, hogy a fogpiszkáló lábuk hogy tudja megtartani a felsőtestüket. Jó, persze, értem, hogy miért így alakult ki, de valahogy még sem... :D Olyan hiányérzetem van, ha rájuk nézek.


Teljesen meztelen férfit pedig nem akarok látni.


A koromat meg nem írom le, mert bánt, hogy tellik az idő :( De nem rég töltöttem hatodszorra tizennyolcat.

2019. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!