Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus hölgyek, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hölgyek, mi a helyzet a meztelen férfi testtel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a nagyhasú, szőrös, büdös, fogatlanokra gondolok, hanem a normális (nem átlagos, hanem NORMÁLIS) férfi testre. A látvány taszító? Hozzáérni undorító?


Kort is kérek, és hogy van-e valamilyen szémélyes tapasztalat (akár munkakörből kifolyólag).


Köszönöm :-)



2019. jan. 26. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Semleges. Nekem semmivel nem tesz hozzá vagy vesz el a semleges érzésböl az sem, ha teljesen meztelenül látom. Amennyiben a nemi szervét nem kell megfognom, az sem zavar, ha hozzáérek, de semmilyen érzelmet nem vált ki belölem.

Elfogadom, hogy ö így néz ki,minden részével együtt, csak ne kelljen vele intimebb viszonyba kerülnöm és ne várja senki, hogy bármit fogok érezni, mert az egyszerüen nem megy.

2019. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem en kb ugy erzem magam egy teljesen meztelen ferfi lattan, mint ahogy kb egy masik ferfi latna..”oltozz mar fel bmeg”.. a farkat nem is nezem, nem vagyok kivancsi ra.

Az izmokat szeretem, de azt ugyanugy megnezem ferfin, non, szeretem a kemeny kiallasu kutyakat is, a nagymacskakat...nyilvan nem szexualis ertelemben.

2019. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
A látvány teljesen semleges érzést vált ki belőlem, hozzáérni pedig furcsa, szokatlan érzés, nem jön az a kellemes érzés, amit egy női test megérintése idéz elő bennem. Mint ahogy valaki már előttem írta, még a legszexibbnek mondott férfiak látványától is csak az a kérdés fogalmazódik meg bennem, hogy ebben mi tetszik a hetero nőknek.
2019. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
97%

Akkorát tudok röhögni az olyanokon, mikor egy hetero srác megkérdezi egy leszbikustól, hogy honnan tudod, hogy leszbikus vagy, ha még nem próbáltad pasival?

Ő honnan tudja, hogy hetero, ha még nem próbálta pasival?


Meg ez a majd én kigyógyítalak.

Szerinte nem találkozott még olyan pasikkal akik vonzóbban lennének nála? Ő az egyedüli férfi, aki szexuális ingert tud kiváltani belőle? :)

A szomorú az, hogy valaki ezt komolyan is gondolja.


Én meleg vagyok, nem nyíltan, de azért van aki sejti rólam.

Volt olyan, hogy a melóhelyen öltöztem, nem pillantgattam másokat, mégis a heterók akik sejtették mi a szitu, elkezdtek cukkolni, annyi férfiasság nem volt bennük, hogy szó szerint nekem szögezzék a kérdést csak a két fiú együtt cukkolták egymást, olyanokat mondtak egymásnak, hogy engem nem zavarnak a melegek, csak ne másszanak rám.

Mert gondolom annyira ellenálhatatlan, hogy alig bírtam magam tűrtőztetni, hogy rá ne másszak :D

És ezt pont olyanok képzelik magukról, akiknek nem kellene.

27 Meleg fiú

2019. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves 27 éves meleg fiú!

Az ilyen térítések és kigyógyítások kapcsán nekem meg a meleg csetes fiúk ugranak be, mint traumatikus emlékek.

2019. jan. 27. 16:14
 16/16 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, szerintem egyértelmű a kérdésed alapján, hogy hetero férfi vagy, tehát: neked milyen a látvány? Te undorodsz ha hozzáérsz egy férfihoz? Taszít, ha ránézel egy férfira mondjuk a strandon?



Na a leszbikusoknak kb ugyanez az érzésük a férfi testtel kapcsolatban. Nem taszít és nem is tartom undorítónak, ha mondjuk lemegyek a strandra és ott vannak a férfiak fürdőnadrágba, egyszerűen csak nem érdekel a látvány... nem vonzódom a férfiakhoz, ezért nem szoktam különösen figyelni rájuk mivel ugye a lányokat veszem észre.

2019. febr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!