Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gáz nőként virágot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz nőként virágot adni egy másik nőnek nőnap alkalmából? (Ha nincsenek párkapcsolatban. )

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 16:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

*ha virágot kapnék Nőtöl

Így akartam volna

2019. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10:Nem odavaló gesztus?:) Szóval csak a heteró férfiaknak szól a nap,hogy köszöntsék fel a nőket.Aha,biztos...
2019. márc. 8. 00:30
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Igen, lényegében csak nekik. Nem a 10es találta, már hosszú ideje így van, hogy a férfiak "köszöntik" a nőket és nem a nők egymást.
2019. márc. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Hát neked is érdemes válaszolni mert látom nem fogadod el a veled ellenkező véleményt,csak akkor nem tudom minek erről kérdést kiirni


10es voltam

2019. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#13:Csak ugyebár nem minden nő heteró,sőt... Ha valaki a párját "felköszönti" ezen a napon,akkor a szerelmével miért ne tehetné meg ugyanezt?!Hagyjuk ezt a szexista,diszkriminatív szöveget,hogy "jajj,mert csak a férfiak csinálhatnak ezt vagy azt",ugyan már.Amúgy fogadok heteró a 13-as is... :'D
2019. márc. 8. 08:30
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem gáz. Heteró nők válasza szerintem nem annyira illik ide, nem túl mérvadó, ők persze hogy azt mondják hogy a férfiaknak illik adni meg stb. Miközben a lányok közötti udvarlásnak is épp úgy része az ilyesmi, hogy ha épp nőnap van akkor meglepem a másikat (és ha mégcsak az udvarlásnál vagytok, te udvarolsz neki akkor ugye ez a meglepetés most egyoldalú, szerintem ez se gáz).
2019. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok és én nagyon öülnék ha kapnék. szerintem aranyos gesztus. Nem érezném magam kellemetlenül, hogy én nem adok neki. Valószínüleg megölelgetném vagy ha úgy lennénk, megcsókolnám viszonzás képp.


Ne hagyd, hogy a hetero válaszolók elvegyék a kedved. Ha te szeretnél neki virágot adni, akkor tedd meg. Valószínüleg azért merült fel benned a gondolat, mert így van rendjén. :)

2019. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%

Vègre megjelent a többi leszbikus is!

Első voltam akit leszavaztak a heterók :3

2019. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

Két leszbikus is írt,hogy nem jönne be nekünk,de szrjatok le nyugodtan

Hanyinger h csak az a vélemeny a jó,ha bólogat valaki a kérdezővel...ovoda

2019. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

13as vagyok és még mindig nem vagyok heteró, köszöntem :,D


Én dobtam be az ötletet, hogy virág helyett legyen inkább házisüti. Nekem nem szimpatikus a virágosztás, sőt, az egész nőnapot hülyeségnek tartom, de elfogadom, hogy ha valakinek oké. Párkapcsolatban a virágosztás is oké, gondolom ott tudják egymásról a felek, hogy hogy állnak ehhez az "ünnephez", de itt jelenleg nagyon nem erről van szó... Én azért is mondtam a sütis dolgot is, de az is jól lelett szavazva.


Neked viszont tényleg csak azt lehet írni, amit a kis fejedben elképzeltél, mert minden másra ugrasz. Ezen érdemes lenne elgondolkodnod. :,D

2019. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!