Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudja egy nő elcsavarni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja egy nő elcsavarni egy másik nő fejét?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

???

Attól függ kinek mi jön be és kinek milyen "eszközei" vannak hozzá...

Nem értem a kérdést egyébként.

2019. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Mesterségesen nagyon nehezen.


Ha valaki nem vonzódik a nőkhöz vagy ha csak a tetípusodhoz(akár külső akár belső alapján) akkor csinálhatsz bármit, nem tudod felkelteni az érdeklődését.


Ha pedig vonzónak találja a nőket is és a te típusodat is,akkor pedig csak magadat kell adnod, egy csepp kedvességgel,udvariassággal,kezdeményező hozzáállással megfűszerezve(ha szükség van rá).


Pl.nálam lassan 1 éve próbálkozik egy lány, de mivel nem jön be a típusa, hiába nyomul ezerrel,nem tudja elcsavarni a fejem. Az új munkatársnőm meg alig figyel rám, ráadasul nem heteró is, de annyira tetszik a személyisége hogy kész vagyok tőle, tehát a legkissebb erőfeszítés nélkül elcsavarta a fejem. Drukkolok hogy te is így legyél a kiszemelteddel😁

2019. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Nekem könnyedèn elcsavarta egy nö a fejem, szimplán a mosolyával, a személyiségével és azzal a milyen az egész lénye. Viszont nem vagyok abban a helyzetben, hogy kezdeményezhessek és nem tudom, ö hogy érez irántam úgyhogy várok.


Szerintem ha te megteheted, mindenképpen kezdeményezz. Kár lenne elveszteni egy szép kapcsolat reményét.


Legyél vele kedves, figyelmes, bókolj neki vagy dícsérj még rajta valamit ami tetszik.

2019. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Egy határozott, erős és gyors mozdulattal. Bármely nemkombináció esetében ugyanúgy működik, de a törvények nemigen támogatják a módszer élesben történő alkalmazását.
2019. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!