Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gáz nőként virágot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz nőként virágot adni egy másik nőnek nőnap alkalmából? (Ha nincsenek párkapcsolatban. )

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem aranyos. Udvarlós célod van vele? :D Akkor még aranyosabb ^^
2019. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Aha,az a cél.Habár már tudja hogy érzek iránta,de ő nem érez így (még?). :D
2019. márc. 7. 17:06
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem viszont elég ciki... Én eléggé kínosan érezném magam, ha csak úgy random kapnék egy nőtől nőnapra virágot. Logikusan az következne, hogy én is adjak neki valamit, hiszen ő is nő. Sztem inkább ne csináld
2019. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3:Elég közeli barátok voltunk,aztán egy kis ideje megszakadt a kapcsolat.Az nem gáz,ha ő nem ad semmit,csak tartsuk újra a barátságot nekem az számít. :D Szóval ettől eltekintve is gáz maga a dolog? :D
2019. márc. 7. 17:38
 5/22 A kérdező kommentje:
Habár fogadok heteró vagy #3! :'D
2019. márc. 7. 17:38
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok heteró, de nekem is kínos lenne. Mind adni, mind kapni... Helyette én lehet házikészítésű sütivel próbálkoznék be. Az személyesebb, kevésbé ciki odaadni. Akár a "Tegnap sütöttem egy jó nagy adagot, gondoltam hozok neked is belőle, ha már úgy is nőnap van. :) " szöveggel. Csak normálisan megfogalmazva :D Valami helyes kis dobozkában/csomagolásban vinnék neki valamit.
2019. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem miért lettem lepontozva, én igenis örülnék egy virágnak, és nem valószínű, hogy ezzel egyedül vagyok, csak mert itt pár leszbikus azt hiszi csak az ő véleményük a jó....
2019. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem a virág a gáz, hanem a nőnap. Kommunista eredetű ünnep, ideje lenne már elhagyni.
2019. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#3 vagyok

Valóban hetero vagyok :D. Én értem kérdező, hogy te nem vársz cserébe semmit, de ő (már ha normális,illedelmes ember) azt fogja érezni, hogy neki is adni kelk valamit hiszen te magad is nő vagy.

Nyugodtan adhatsz neki virágot de inkább ne a nőnap alkalmából

2019. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Én sem vagyok hetero,de én is furán érezném magam ha virágot kapnék nőnapra. Valahogy annyira nem odavaló gesztus,hogy csak állnék mint aki megkukult

Inkább szerintem is egy süti mondjuk egy szimpla szürke hétköznapon jobb lenne


24/L

2019. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!