Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom, hogy undorító mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy undorító mégis vágyom rá. Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Totál belezúgtam egy tanáromba. Sokkal idősebb nálam, 45 éves. Gimiről van szó. Nem tudom kiverni a fejemből, mindig rá gondolok meg, hogy milyen lenne lefeküdni vele. Csupán annyi a gond, hogy közben tisztában vagyok vele, hogy annyira nem kívánatos. Mármint az arca az nagyon cuki és a haja is. De nagy, széles és lapos feneke van, meg széles háta, alacsony, rövid lábai vannak, a bőre is már nem a legszebb, sőt, hiszen már 45 éves. Viszont valamiért totál odavagyok érte és kínosnak meg undorítónal érzem magamat, hogy egy ilyen nőről fantáziálok. Viszont sehogy sem tudom elfelejteni. Normális ez egyáltalán? Vagy nincs ki mind a négy kerekem? Vacak az ízlésem? Mi ez és mit tehetnék?

2019. jan. 8. 00:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok megint, szerintem teljesen megszokott dolog, heteró lányoknál is van olyan, hogy egy idősebb férfi tanárukat vonzónak tartják, mások meg rocksztárokba zúgnak be. Az én barátnőm azt mesélte, hogy gimis korában ő is érzett hasonlót az egyik tanára iránt.

Másrészt egy negyvenes nő még nagyon nem vénasszony, miért ne lehetne vonzó?

Szóval nyugodtan fantáziálj róla, hisz épp az a jó a fantáziában, hogy ott teljes a szabadság, bármi megtörténhet.

2019. jan. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Én kavartam tanárommal, igaz, egyetemen, de ezek nem ilyen lehetetlen dolgok, ahogy sok ember fejében élnek. Teljesen normális, h fantáziálsz róla, majd elmúlik, ha jön valaki, akivel nem csak lefeküdni akarsz. Nincs szar ízlésed, rengetegen szeretnek bele a tanárjukba, ebben az álhatalmi pozícióban van valami izgató, nem is biztos, h a nőnek szól, inkább csak a szituációnak.
2019. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan beleszeretnek a tanárukba. Kb. mintha összekeverednének az érzések. Azt "kellene" érezni, hogy felnézünk rá, vagy kedveljük, de néha inkább szerelem-féle lesz. Normálisnak normális, de azért próbálkozni semmiképp nem ajánlom nála.
2019. jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne undorító?!Az emberek nagy részének totál átlagos a külseje,a kor meg csak egy szám.Az én szerelmem még a te kiszemeltednél is pár évvel idősebb,van köztünk pár évtized,de nem érdekel,remélem összejövünk. ;)
2019. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ízlés kérdése is. Teljesen tudom mit érzel. A barátaim mindig mondták, hogy komolyan nekem egy ilyen nő kell? Akárhányszor megnéztem egy akár 70 feletti nőt is. 45 évesen kinézhet valaki 60-nak, de 30-nak is. Ezt viszont csak az érti, aki valóban találkozott ilyen szitiációval. Az a baj az iskolával, leginkább a gimivel, hogy össze vagyunk zárva. Szinte én is többet vagyok ott, mint otthon (végzősként). Kedves hozzád, tetszik is, sokat is látod, beszélsz is vele. Persze, hogy nem fogod tudni elfelejteni. Talán ha majd nem tanít, akkor. A dologbak az a része pedig, hogy mi lenne, ha... nos azzal az van, hogy nem tudok erre válaszolni, mert nem írtad le, hogy férjes-e vagy sem, vannak-e gyerekei vagy sem, stb. Egyszer én is nagyon szerelmes voltam egy tanárnőbe, de köztünk 11 év volt csak. Szerecsére elment a suliból, mert nem mondom, hogy lehetett volna több, de miután bevallottam elkezdett bontakozni, na és utólag visszagondolva hatalmas bajunk lehett volna ebből, ha kiderült volna. Pedig ő még leszbikus is volt, és én is tetszettem neki. Tehát ha tetszik, ha nem, egy ilyen helyzetbe kerülni nem játék.
2019. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs ebben, én is szerelmes voltam a tanárnőmbe mikor gimis voltam, kb annyi idős volt mint te, és igen neki is voltak már ráncai, stb. És akkor mi van? Senki sem tökéletes és attól még lehet egy nő szép, hogy elmúlt 40... nem csak a húszéveseké a világ!
2019. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!