Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom, hogy undorító mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy undorító mégis vágyom rá. Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Totál belezúgtam egy tanáromba. Sokkal idősebb nálam, 45 éves. Gimiről van szó. Nem tudom kiverni a fejemből, mindig rá gondolok meg, hogy milyen lenne lefeküdni vele. Csupán annyi a gond, hogy közben tisztában vagyok vele, hogy annyira nem kívánatos. Mármint az arca az nagyon cuki és a haja is. De nagy, széles és lapos feneke van, meg széles háta, alacsony, rövid lábai vannak, a bőre is már nem a legszebb, sőt, hiszen már 45 éves. Viszont valamiért totál odavagyok érte és kínosnak meg undorítónal érzem magamat, hogy egy ilyen nőről fantáziálok. Viszont sehogy sem tudom elfelejteni. Normális ez egyáltalán? Vagy nincs ki mind a négy kerekem? Vacak az ízlésem? Mi ez és mit tehetnék?

2019. jan. 8. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Itt nem az ízlésről van szó, mert miért ne tetszhetne. De a tanárod, szóval amúgy sem lenne helyes dolog.
2019. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Mi az hogy undorító? A gondolkodásod az undorító.
2019. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Szállj le a tanárodról! Az tabu! Te nyeletlen tini vagy, neki meg vastagon sajtkrémes a gyapjas nemiszerve. Biztos piszkolja a pocakos kopaszodó férje, nep-mint-nap
2019. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Tanárnál biztos nincs esélyed
2019. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nincs ebben semmi undorító, nem kell tökéletes test ahhoz, hogy valaki vonzó legyen, inkább valamilyen kisugárzás.

Szóval nyugodtan fantáziáljál, nincs abban semmi rossz.

(Gondolom úgysincs realitása bárminek, hisz ad1. a tanárod, ad2. nagy eséllyel ő nem a lányokat szereti.)

2019. jan. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Elég ramaty ízlésed van így az éjszaka közepén. Te is olyan kis pufirizsa vagy?
2019. jan. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves #6os! Nem teljesen értem, hogy mire akarsz célozni ezzel a "pufirizsa" kifejezéssel.
2019. jan. 8. 18:55
 8/16 A kérdező kommentje:

#5ösnek köszönöm az értelmes választ!

Néhányra inkább nem reagálok..

És a többi meg; nem összejönni akarok vele, nem is említtem ilyen szándékot, tisztában vagyok vele magam is,hogy ez nem lehetséges.

Várok még értelmes válaszokat! Sokat segítenétek. Köszönöm.

2019. jan. 8. 18:59
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Áruld már el, mit akarsz te tőle ha undorítónak tartod a tanárod?
2019. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 ezt fejtem ki a kérdés alatt... hogy magam sem tudom. Olvasd el még egyszer, ha elsőre nem sikerült értelmezni ;)
2019. jan. 9. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!