Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, zavaró (szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavaró (szexuális értelemben), ha a párotoknak hosszú, stiletto körme van?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, hegyes köröm.

Mert hát az ember magának érzi, de a partnernek esetleg véletlen sérülést is lehet okozni vele.



2019. jan. 4. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem is lennék ilyen nővel
2019. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon zavaró lenne, pont azért mert sérülést okozhat.
2019. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most ezt te komolyan kérdezed??

Még ÚGY se kell a partneredhez nyúlj, anélkül is lehet a másiknak ezzel sérülést okozni. Egy szenvedélyesebb pillanatban csak rámarkolsz pl. a hátára és a falat is kiviszi, csak nem örömében.....

2019. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleve ki tud úgy ellazulni, hogy közben hegyes kis tőrök akarnának behatolni oda lent?... Még a hideg is kirázott. Ettől függetlenül biztosan van olyan, akit ez nem akadályoz, nem zavarja, sőt még tetszik is neki.
2019. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
(de az tuti, hogy mazochista..)
2019. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem én is lemondtam még a rövid sima géllakos körmömről is pedig imádtam, de vannak ennél fontosabb dolgok.
2019. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen,engem zavarna
2019. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott műkörmöm lenni, csak gél lakkot használok, de még így is ha már nagy a körmöm a barátnőmet néha megkarmolom szex közben ami nyilván neki nem túl kellemes, igyekszem figyelni, hogy ne nőjenek meg hosszúra és a párom is szokott szólni, hogy ha már érzi hogy nagyobb a körmöm, hogy vágjam le. Szóval szerintem hátráltató dolog, bár a műköröm nem olyan éles mint a sima köröm, de tényleg az a baj vele, hogy nem érzed milyen hosszú, hogyha szó szerint véve belemélyedsz a dolgokba elég kellemetlen élményt okozhatsz a partnerednek.
2019. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!