Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan leszbikus vagyok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan leszbikus vagyok, ha a férfiakban is a femininebb vonásokat és a gyengédséget keresem?

Figyelt kérdés

Kisfiús, bájos arcszerkezetre gondolok, gyenge szőrzetre (vagy akár a szőrzet teljes hiányára, arcon mindenképpen), normál vagy vékony, lehetőleg izomtalan testalkatra, személyiség tekintetében érzékenységre, érzelmességre, finomságra, a dominanciát nem tartom vonzónak. Mindehhez hozzátartozik, hogy a női test látványa mindig is nagyobb esztétikai élményt nyújtott nekem, illetve igazi, mindent elsöprő szerelmet eddig csak egyszer éreztem, méghozzá lány iránt.

Mondták már párszor, hogy nem férfira van szükségem, mert pont az tetszik bennük a legkevésbé, ami férfivá teszi őket, magyarul valójában leszbi vagyok, csak még nem néztem szembe ezzel a ténnyel. Mit gondoltok erről?


2018. dec. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ettől még biszex is lehetsz :).
2018. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Biszex vagy inkább
2018. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Mert ugye aki nem a kigyúrt, szőrös macsókat preferálja, annak már biztos baj van a szexualitásával...

Hát nem. Hanem egyszerűen csak ez jön be. Ha leszbikus lennél, akkor már maga a tudat se vonzana, hogy férfivel kezdj. Egyszerűen arról van szó, hogy neked a gyengédebb jellem és külső jön be. Ennyi.

Azt meg hagyjuk már, hogy a durvaság és a szőr tesz valakit férfivé... a középkorban igen, bár akkor sem mindenhol.

2018. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is valahogy így gondoltam, csak hát ezt nem mindenki fogadja el.
2018. dec. 9. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked a feminímebb férfiak tetszenek, attól nem leszel leszbikus. Mert attól még férfi marad a férfi. Ha lányhoz is képes vagy vonzódni, akkor biszex.
2018. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!