Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti ezt eltűrnétek? Mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt eltűrnétek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal, de még nem vállaltuk fel a kapcsolatunkat. Senkinek nem mondtuk el, hogy egy pár vagyunk, mert rólam a legjobb barátnőmön kívül senki nem tudja, hogy a saját nememhez vonzódom.

A párom már nyaggat egy ideje, hogy legalább a családnak mondjam el, ne keljen titkolóznunk és, hogy lassan avassuk be a baráti társaságot is, mert kb egy társasági körben mozgunk.

De én, személy szerint még nem állok erre készen, nagyon szeretem és boldog vagyok mellette, de egyszerűen nem állok még arra készen, hogy a családom vagy a barátaim elé álljak és színt valljak.

A baj csak az, hogy mostanában mikor valamilyen közös baráti programunk van és a kedvesem is ott van, udvarolni kezd más lányoknak, hogy féltékeny legyek és felvállaljam végre. Nagyon zavar, hogy ott előttem más lányoknak csapja a szelet, és nem érti meg, hogy nekem idő kell még! Szerintetek mit kellene csinálnom? Tényleg itt lenne az ideje, hogy elmondjam? Nagyon félek, hogy csalódást okozok a szüleimnek, hogy elveszítem őket! De ugyanakkor a páromat is megértem, hogy nem akar tovább titkolózni...

25L



2018. dec. 8. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Lehet kicsit bántja ez, de ha nem érti meg, akkor lehet el kéne gondolkodnod a kapcsolatotok jövőjén. Az viszont, hogy emiatt udvarol más lányoknak, szerintem kicsit undorító.


19/L

2018. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem,nem tűrném el.Mármint azt,hogy 1 éve a barátnőd legyek,és te még mindig letagadj.Fontosabb neked mások véleménye,szégyenled a barátnőd,ez azért elég megalázó.Felnőtt létedre elég kellett volna egy év,hogy összeszedd magad.Mégis mikor állnál rá készen?
2018. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Beszélj vele h te meg nem állsz erre készen
2018. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
De ha a családja homofób, akkor lehet még több bántás fogja érni, mint most csak a barátnője részéről. Nem könnyű azt sem feldolgozni, ha a fél familia kitagad, azért mert a nőket szereted. Ezt neked kell mérlegelned kérdező, te ismered a szüleidet, mi nem ismerjük, illetve nem írtál róluk semmit.
2018. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és nem azt akarom ezzel mondani, hogy ne küzdjön a saját boldogságáért, csupán csak azt, hogy a barátnője lehetne kicsit megértőbb, türelmesebb.
2018. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A családom nem tudom mennyire fogadna el, biztos nehéz lenne nekik, és csalódnának is, de gondolom előbb vagy utóbb bele törődnének! A baj csak az, hogy amíg lehet szeretnék megfelelni az elvárásaiknak, és kiélvezni azt, hogy megfelelek nekik, büszkék rám...

Tudom, hogy előbb vagy utóbb eléjük kell állnom, de félek!

A párommal egy éve vagyunk együtt, de sokat vagyunk külön, mivel a munkája miatt sokat kell utaznia, talán ez miatt is érzem azt, hogy idő kell még nekem, hogy legalább a kapcsolatunkat biztosnak érezhessem. De úgy, hogy előttem más nőkkel flörtöl, hogy rossz érzést keltsen bennem, tényleg undorítónak tartom! Már csak azt is, hogy ilyesmihez folyamodik!

Persze mikor "leültünk" megbeszélni, ami úgy nézett ki, hogy egyik ilyen jelenetekkel teli esténk után kiakadtam és persze jól összevesztünk, közölte, hogy soha nem lenne képes megcsalni engem, de ahhoz, hogy jobb belátásra bírjon és belássam végre, hogy igaza van és megértsem, hogy nem akar többet "árnyékban", titkolózva élni, ezt látja belátásra bíró technikának. Szóval még nem lépek, ezt fogja csinálni...

Én meg dacból sem fogom engedni, hogy igaza legyen...

Nem tudom, úgy érzem az egész kapcsolatunk ezzel a hülyeséggel fog tönkremenni :(

2018. dec. 8. 15:18
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha neked egy 1 éves kapcsolat nem elég akkor semmi se. Keress olyan embert akkor, akit nem érdekel, hogy felvállalod-e vagy sem. 25 évesen már nem vagy gyerek, bár ha ennyire anyuknak-apunak akarsz megfelelni, akkor viszont mégis.... Értem, hogy félsz, de ez dedó. Fel kellene nőni végre.
2018. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!


Erre nincs minta példa hogy mikor lehet vagy kell felvállalni a nemi identitásunk.

Az idő csak halad.De nem meghatározó ebben z esetben.

Saját magad álltatod/csapod be!

Mert ma nem,holnap és holnapután,meg azután megint nem.

Mert jönnek az azért ok,meg a hogyanok,meg a ki hogy fogadja (felesleges) indokok.

Ma ezért,holnap meg azért nem mondod el.

Eltelt lassan egy év. Ami már javában elegendő lett volna egy esetleges vihar elüléséhez!

Te ne mások fejével gondolkodj. Azt hagyd meg annak aki nem ért veled egyet és esetlrg ítélkezni akar feletted.

A szüleidet meg tiszteld meg annyival hogy minél előbb elmondod nekik a választásod.

Előbb vagy utóbb de színt kell vallj.

Én személy szerint mindig szerettem inkább előbb túlesni az élet ilyen "kellemetlen/kínos" dolgain.

Ajánlom hogy inkább végy egy nagy levegőt,és lépj a "porondra".

Hidd el hogy őgy fogod magad érezni mint akit megszabadítottak egy óriási tehertől.

Még a lélegzetvételt is érezni,élvezni fogod ha átléped önnmagad!

2018. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem se esne jól, ha hosszabb idő után sem vállalna fel partnerem, teljesen mindegy, hogy milyen indokkal. A családod és a barátaid pedig előbb-utóbb úgyis meg kell, hogy tudják, ha most a másik nemhez vonzódsz, akkor ez valószínűleg 10 év múlva is így lesz, az idő elteltével pedig a körülötted levőkben is egyre több lesz a kérdés, hogy miért nincs még mindig kapcsolatod, meg hasonlók. Ráadásul kellemetlen helyzetek is érhetnek, pl. mi van akkor, ha rád nyomul az egyik barátod egyik férfi ismerőse, mert azt hiszi, hogy hetero vagy és szingli? Meg egyébként is sokkal jobb érzés olyan emberek társaságában lenni, akikről tudok, hogy azért akarnak veled lenni, ami valóban te vagy, és úgy fogadnak el, mintsem álarcot hordani, és mindenkinek csak azt mutatni, amit látni akarnak, miközben te sem látod az ők valódi arcukat és szándékaidat.
2018. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
mármint a saját nemedhez
2018. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!