Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti ezt eltűrnétek? Mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt eltűrnétek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal, de még nem vállaltuk fel a kapcsolatunkat. Senkinek nem mondtuk el, hogy egy pár vagyunk, mert rólam a legjobb barátnőmön kívül senki nem tudja, hogy a saját nememhez vonzódom.

A párom már nyaggat egy ideje, hogy legalább a családnak mondjam el, ne keljen titkolóznunk és, hogy lassan avassuk be a baráti társaságot is, mert kb egy társasági körben mozgunk.

De én, személy szerint még nem állok erre készen, nagyon szeretem és boldog vagyok mellette, de egyszerűen nem állok még arra készen, hogy a családom vagy a barátaim elé álljak és színt valljak.

A baj csak az, hogy mostanában mikor valamilyen közös baráti programunk van és a kedvesem is ott van, udvarolni kezd más lányoknak, hogy féltékeny legyek és felvállaljam végre. Nagyon zavar, hogy ott előttem más lányoknak csapja a szelet, és nem érti meg, hogy nekem idő kell még! Szerintetek mit kellene csinálnom? Tényleg itt lenne az ideje, hogy elmondjam? Nagyon félek, hogy csalódást okozok a szüleimnek, hogy elveszítem őket! De ugyanakkor a páromat is megértem, hogy nem akar tovább titkolózni...

25L



2018. dec. 8. 13:54
1 2
 11/14 Hercegno69 ***** válasza:
61%

Sajnálom a párod. Gondold magad a helyébe, min mehet most át?

Egy tipp: Ha a családod szeret és fontosabb nekik a te boldogságod mint mások véleménye akkor elfogadják.

És ez a "kapcsolatoddal" is így van. Ha igazán szereted nem érdekel más véleménye.

2018. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincs rosszabb mint titokban tartani önmagadat. Sose könnyű elmondani a dolgokat otthon de egyszer tényleg meg kell tenni mert így élni nem lehet. 1 évig titokban tartani ezt a kapcsolatot már így is szerintem "szép" teljesítmény.


Megértelek, hogy nehéz ez a dolog számodra de a párodnak is az lehet, mondjuk ezt, hogy másokkal flörtöl emiatt gyerekesnek tartom de az ember végső elkeseredésében sok mindent csinál.


Szerintem ne a párod miatt vallj színt elsősorban hanem magad miatt és a szüleid hidd el, hogy elfogják ezt fogadni még ha időbe is telik.


Sok sikert! :)

2018. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem sikerült nektek is jobb belátásra bírnotok és meggyőznötök, hogy tényleg ideje lenne már színt vallani!

Azt hiszem tényleg gyerekes voltam! De ez tényleg egy nehéz lépés...

Mindenesetre tegnap éjjel sikerült a barátnőmmel nagyon bensőségesen beszélnem, sajnos csak telefonon keresztül, mert munkája miatt külföldön van, de úgy érzem vagyis érezzük, hogy ennyire őszinték még nem voltunk egymással és most közelebb érzem őt magamhoz mint bármikor máskor! Szóval nektek is köszönjük, hogy őszintén elmondtátok a véleményeteket, és a tanácsaitokat!

Az biztos, hogy szükségünk van erre a párommal, hogy végre a kaocsolatunk elmélyüljön és komolyabban vegyem!

Szóval hamarosan színt fogok vallani, párom volt annyira aranyos, hogy megengedte, hogy megvárjam a tökéletes pillanatot, de már nem várhatok vele túl sokat, szóval még karácsony max újév előtt leakarom tudni a dolgot, hogy önmagamat adva kezdjem az újévet! Párom megígérte, hogy velem lesz a nagy bejelentéskor, szóval így egy picit könnyebb lesz, gondolom...

Vagyis már az elhatározás után is könnyebb, végre belátni, hogy ez a helyes lépés és, hogy itt az ideje!

Tényleg köszönjük a segítséget! Kellett már ez a "fenékberázás" ;-)

Szép vasárnapot nektek!

2018. dec. 9. 15:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét kívánok! :)
2018. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!