Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tegnap este instagramon böngésztem és véletlenül rátaláltam egy lányra. A legfrissebb fotóján egy másik lánnyal szelfizik és akivel szelfizett nagyon megtetszett. Megnéztem az ő instagram fiókját is, de privát fiókja van, tehát nem látom a képeit csak ha bekövetem és ha ő elfogadja a követési kérésem. Megpróbáltam, de mem fogadta el a követési kérésem, így nem tudom vele kapcsolatba lépni. Vagy nem vagyok szimpatikus vagyok neki vagy csak egyszerűen nem akarja, hogy idegenek lássák a fotóit. Rákerestem facebookon is, ahol kint van a lakhelye is és elég messze lakik tőlem. Nagyon megtetszett és nem tudom mit tegyek. Felejstem el?

2018. dec. 9. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egek, ekkora feneket keríteni neki hogy bejön valaki külseje.... Semmit se tudsz róla. semmit. Miről is beszélünk?
2018. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném megismerni, hogy megtudjam vajon csak a külseje szép vagy belül is. Nem értem miért ennyire kiakasztó ez. :)
2018. dec. 9. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez vicces, már bocsi :D

Nekem is van, hogy látok egy képet és azt mondom huu ez a nő nagyon csinos, de mégsem nyomoztatom le interpoollal :D és írok rá vadidegenként, hogy megijedjen :D

Nyugi, rád fog találni az igazi és leszel szerelmes csak ki kell várni ;-)

2018. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kiakasztó, csak muris, mert úgy adtad elő hogy "felejtsem el?" Mintha évek óta szerelmespár lennétek.... Holott semmi közötök egymáshoz.
2018. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én komolyan nem értem miért akkora probléma az, hogy felkeltette valaki az érdeklődésem és szeretném megismerni...
2018. dec. 9. 16:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el mert valszeg nem akar semmit
2018. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem akar semmit valakitől, akiről nem is tud hogy létezik.... Mit kell a semmin problémázni? Írj rá, írd meg hogy megtetszett, aztán majd eldönti hogy akar-e bármit is. Az egyszeregyből minek kell kétismeretlenes egyenletet csinálni, túlbonyolítani a semmit?
2018. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves első, pontozz le egész nyugodtan. Nem értem mi baj van ebben? Te is meglátsz valakit és bejön akkor csak ráírsz vagy valami. Vagy tévedek?
2018. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ha valaki megtetszik oda mész és beszélgetsz vele vagy ha neten látod meg, akkor próbálsz vele valahogy kapcsolatba lépni, ráírni és beszélgetni. Szerintem ez még nagyon nem lenyomozás. Mi abban a lenyomozás, hogy megnéztem az adatlapját? Jesszusom. És azt sem értem miért gond, hogy megtetszett a külseje, felkeltette az érdeklődésem és szeretném megismerni. Szerintem ez így normális. Az embereknek ha megtetszik valaki próbálják közelebbről is megismerni.
2018. dec. 9. 16:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen ráírok, de nem csinálok felesleges felhajtást. Jól néz ki az a valaki, na és? Akkor mi van? A külső semmi. Egy képet manipulálni semmi. A legszebb csajok között vannak a legnagyobb görények.
2018. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!