Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tegnap este instagramon böngésztem és véletlenül rátaláltam egy lányra. A legfrissebb fotóján egy másik lánnyal szelfizik és akivel szelfizett nagyon megtetszett. Megnéztem az ő instagram fiókját is, de privát fiókja van, tehát nem látom a képeit csak ha bekövetem és ha ő elfogadja a követési kérésem. Megpróbáltam, de mem fogadta el a követési kérésem, így nem tudom vele kapcsolatba lépni. Vagy nem vagyok szimpatikus vagyok neki vagy csak egyszerűen nem akarja, hogy idegenek lássák a fotóit. Rákerestem facebookon is, ahol kint van a lakhelye is és elég messze lakik tőlem. Nagyon megtetszett és nem tudom mit tegyek. Felejstem el?

2018. dec. 9. 15:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs abban semmi felhajtás, hogy kikérem mások véleményét. Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha tud valaki valami jó tanácsot adni, de úgy látom itt mindenki csak kötekedni tud, kár tanácsot kérni akárkitől.
2018. dec. 9. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg sem szólalok.

Amit a kérdező csinál az normális..

Csak gondolkozz el. Valaki egész magasra teszi a lécet.. Feltöri az illetőt stb.

(Lásd már megint kitty videóját)

Nem értem mért kell ezért bántani.

Csak gondolkozz el piszikét! Neked hogy esne ez ha valaki ilyen választ adna a kérdésedre??

Úgy gondolom hogy nem bunkó válasz várt a kérdező.

2018. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyelj ráírsz , válaszol, megkaptad a válaszod

Nem válaszol , megkaptad a válaszod és továbblépsz.

Sok vesztenivalód nincs.

2018. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a 70%osnak

Tul nagy felhajtast csinalt

Figyelj,bekovetted,elutasitotta. Nem ertek az instahoz de gondolom latja h h nezel ki.ha vevo lenne rad sztem hagyta volna h kovesd. Ezek utan meg facen is rakeresni. Ezt is megertem. En is csinaltam de tenyleg nincs itt mit elfeledni

Nekem is millioegy lany tetszik meg az utcan akit sajnos el kell felejtenem

Ez van


24/L

2018. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Irj ra facebookon :)
2018. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!